Menu

Przemęczenie, osłabienie organizmu

Kochane co polecacie na przemęczenie i osłabienie organizmu tak od 2-3 tygodni borykam się z tym problemem, czuję się jak bym była chora... Jak nie przejdzie to przejdę się do lekarza, tylko boję się, że wyprawi mnie z kwitkiem, bo ośrodek zdrowia u mnie ma bardzo olewające podejście do pacjenta... Dodam, że pierwszy raz w życiu czuję się tak w okresie jesiennym.

niki30041988
 240  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie zmęczenie

Odpowiedzi

jagoda30
MOże jakiś suplement? Ja w zeszłym roku miałam dużo na głowie,nie dosypiałam,zdarzało się,że o mały włos nie zasnęłam za kółkiem,zapominałam wszystkiego.Aptekarka sprzedała mi jakiś pluszzz tylko nie pamiętam nazwy,witaminy,minerały i coś tam na koncentrację i kofeina.MI pomogło.
kama86
Moze magnez by ci pomogl.Jego niedobor zaklca bardzo wiele waznych mechanizmow metabolicznych w tym doplyw niezbednej energi dla mozgu i ukladu nerwowego.Warto tez jesc orzechy ktore sa swietnym zrodlemkwasow tluszczowych omega3.I ogranicz jesli pijasz kawe i cherbate bo wyplukuje magnez z organizmu.
jagoda30
Tylko z magnezem trzeba uważać,może powodować bóle brzucha.
Beatka9316
Magnez na przemęczenie :) tylko oczywiście nie można z nim przesadzać ale z umiarem to nic się złego nie stanie :) Też tak kiedyś miałam to mi właśnie pomógł magnez na przemęczenie :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.