Menu

Przepis na płeć??

Co Wy na to dziewczyny?
Poczytajcie co wyczytałam w pewnej książce...
"Istnieją różne metody, dzięki którym możesz zaplanować płeć swojego dziecka. Możesz użyć tej, która najbardziej ci odpowiada, lub połączyć kilka. Jednak nawet jeśli uzyskasz pożądany efekt, nigdy nie dowiesz sie, czy stało sie tak dzięki zastosowaniu danej metody, czy przez przypadek.
Aby urodzić chłopca:powstrzymaj sie od współżycia na 2-3 dni przed owulacją, następnie odbądź stosunek tak szybko jak to możliwe, aby szybsze plemniki z chromosonem meskim dotarły do jaja jako pierwsze.
Aby urodzić dziewczynkę:współżyj 2-3 dni przed owulacją, aby poczekać na obumarcie męskich plemników, zanim zostanie uwolnione jajeczko i aby żyjące plemniki z chromosomem żeńskim miały większą szansę dotarcia do komórki jajowej.
Na chłopca:jedz pokarmy bogate w sód i potas: mięso,szuszone ryby,ryż,makaron,ziemniaki,fasolę,banany,morele,seler.
Na dziewczynkę:jedz pokarmy bogate w magnez oraz wapń: produkty mleczne,jaja,orzechy,soje,zielone warzywa liściaste,świeże soki owocowe.

I co Wy na to??

artisylvi
 1021  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Odżywianie planowanie dziecka

Odpowiedzi

aniula
slyszalam o tym , ze faktycznie to moze pomoc w zaplanowaniu plci...ale nie nastawialabym sie na 100%..jednak czemu nie sprobowac
artisylvi
mamaMisia i DZIAŁA???(smiech)(smiech)(smiech)
aniula
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) ja kiedys czytalam o tym w "dziecku"albo "mamo to ja"(grins)(grins)
artisylvi
Ja to wyczytałam w książce pt."Twoja ciąża tydzień po tygodniu"
artisylvi
Ja bym mimo wszystko wolała z mężem(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
artisylvi
agniesia a ile czasu stosowałaś te dietki?
artisylvi
Ja bym chciała dziewczynkę.....Jak przyjadę z Holandii to odrazu przestawiam sie na jajka,orzechy i sałatę!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.