Menu

Przeprowadzka i nowy pedriatra :)))

Kochane moje, za kilka dni będziemy się przeprowadzać(grins) Będę chciała przenieść Monisię do innej przychodni. Czy, żeby dostać kolejną receptę na ten ohydny Nutramigen będę mogła jak dotychczas zadzwonić? Czy z uwagi na to, że będziemy tam nowe będę musiała pofatygować się z dzieckiem do lekarza na pierwszą wizytę? Co o tym myślicie kobietki? Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Poradźcie mi... Z góry dziękuję(kwiatek)

Magdzik
 619  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie nutramigen recepta dziecko

Odpowiedzi

Edytka85
Ja mam podobny dylemat. Tzn. od lutego mieszkamy w nowym miejscu i na szczęście od tamtej pory mała nie chorowała. Ale jak coś się przypałęta to nie wiem co zrobię. Do obecnego pediatry będę miała ok 50km. a do nowego jakieś 20km. Nie wiem czy zapisać się do nowej przychodni czy jeździć do starej. Dodam, że teraz mieszkamy w innej gminie i powiecie więc nie wiem czy to nie jest przeszkoda żeby nadal korzystać z usług starej przychodni. Z drugiej strony tam świetnie nas znają a w nowej no cóż... Nie wiem, co radzicie mamusie?
Magdzik: jeśli pójdziesz do nowej to wydaje mi się, że konieczne będzie przyprowadzenie dziecka. Żaden lekarz w ciemno Ci recepty nie wypisze.
Magdzik
Też mi się tak wydaje... Wolałabym zostać w starej przychodni, miałam ją po sąsiedzku(grins) Ale teraz nową też będę miała bliziutko(klaszcze) Chyba będę musiała się wybrać tam z dzieckiem(grins)
kami
Ja ode ponad czterech lat mieszkam "na nowym" nie tylko w innej gminie i powiecie ale również w innym województwie ale nie zmieniłam lekarza. Troche sie obawiałam bo teraz jestem ubezpieczona w Wielkopolskim oddziale NFZ a moja przychodnia podlega pod Lubuski oddzia, jednak nie byo problemu nawet gdy w między czasie pojawił sie syn. U mnie wplyw na decyzje o pozostaniu w starej przychodni mia fakt iz nie byam zadowolona z opieki jaka oferuja w nowym miejscu (wywnioskowalam to na podstawie obserwacji i rozmw z rodzina meza ktora tu zamieszkuje) Za to bardzo mi odpowiada opieka z dotychczasowej przychodni w zwiazku z tym pozosalam tam. Nie powiem nie jest latwo czasem gdy trzeba jechac te 50km do lekarza,zwlaszcza ze nie posiadam jeszcze prawa jazdy ani samochodu, tu na miejscu mam w "rezerwie" super pediatre prywatnie (niestety nie przyjmuje w przychodni) Tak wiec da sie zyc z lekarzem na odleglosc(grins) Wszystko ma swoje plusy i minusy ja jestem zadowolona ze nie uleglam naciskom rodziny meza i pozostaam przy dobrym lekarzu. Mysle ze podstawowym argumentem powinno byc dobro dziecka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.