Menu

przerejestrowanie samochodu

Muszę przerejstrować samochód. Czy trzeba mieć ze sobą stare tablice rejestracyjne? Co się z nimi robi? Wszystkie papiery już mam, podatek też zapłaciłam. Aaa, i ile kasy muszę mieć ze sobą? (tak pi razy oko (krejzolka) )

mammma
 720  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

rejestracja samochodu tablice rejestracyjne

Odpowiedzi

mammma
kartę pojazdu? ale mój stary grzmot nie ma. mam tylko do niego dowód rej. a ile kaski to wszystko kosztuje w wydziale komunikacji?
xkasiulax
samochody przed 1996-rokiem nie maja karty pojazdu tej czerwonej,odkręć tablice i idź z nimi do wydziału komunikacji w Łodzi 184zł kosztuje przerejestrowanie zwróć uwagę,czy żadna z tablic nie jest z drugiej strony żółta oby dwie muszą mieć kolor stalowy Kolor żółty oznacza tablice zastępcze (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
samanita
jezeli nie masz karty pojazdu to poprostu jej nie dasz, ale niektore samochody maja, my jak przerejestrowywalismy samochod to zabralismy tablice ale popatrzyla i uznala, ze mozemy je miec nadal bo oznaczenia sa odpowiednie dla miejsca zamieszkania naszego i nie ma potrzeby(poprzedni wlasciciel mieszkal w tym samym powiecie) koszt slyszalam, ze wtym roku sie podwyzszyl, ale szczerze nie pamietam ile my placilismy
mammma
ja mam na razie czarne tablice, więc raczej nie pozwolą mi ich zostawić.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.