Menu

Przerośnięte migdałki.

Byłyśmy wczoraj z Julką u laryngologa i się okazało, że migdałki są do usunięcia (trzeci, a boczne do podcięcia) ale zanim do tego dojdzie, lekarz stwierdził, że spróbujemy jeszcze z kropelkami do nosa.. I tu moje pytanie. Stosował ktoś Flixonase? Pomogło? A może jakieś inne były przepisywane..? Do tego kazał jeszcze brać Tobrex, które są tak naprawdę do oczu ale kazał zakraplać do nosa (wow)... Jeśli za dwa tygodnie nic się nie zmieni to czeka nas zabieg.. (pout)...

Panterka
 815  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

migdałki krople do nosa

Odpowiedzi

Runka
moj syn tez mial przepisywane rozne krople i jedynie pomogly mu "RHINOCORT" tylko ze to sa leki na sterydach, do tego chodzilismy na przedmuchiwania noska grucha i po ok miesiacu okazalo sie ze zabieg nie bedzie konieczny.
Achcha
Mój miał miliony kropelek, antybiotyków, i anginy średnio trzy razy w miesiącu, bezdech nocny więc operacja nas nie ominęła. Bałam się jak cholera a zaraz potem byłam zachwycona efektami - dziecko odżyło, zaczęło porządnie jeść, zniknęły jakieś pseudoalergie pokarmowe a przede wszystkim PRZESTAŁO WCIĄŻ CHOROWAĆ!!!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.