Menu

Przerośnięte migdałki

Moja córka bardzo często się przeziębia, łapie grypy i anginy. Byłam u laryngologa z nią i okazało się, że ma przerośnięte migdałki. Stwierdził że są one do usunięcia. Teraz nie wiem czy wysłać córkę na taki zabieg czy nie, bo ile lekarzy tyle szkół. Jedni mówią, że lepiej nie usuwać bo później infekcje atakują dolne drogi oddechowe, inni mówią żeby usunąć.
Więc i tak źle i tak niedobrze. Miała któraś z was podobny problem? Zupełnie nie wiem co z tym zrobić.

lipka70
 2094  4

Odpowiedzi

dagmara123
Jako dziecko miałam takie problemy i faktycznie, ilu było lekarzy tyle zdań na ten temat. Moi rodzice nie wiedzieli co zrobić z tym fantem, a ja uparcie nie chciałam pozwolić na żadne wyrywanie i w końcu zostawili to w spokoju. Teraz jestem już dorosła, wszystkie dolegliwości jakoś ustąpiły i zupełnie nic mi nie jest.
kasia13_archiwum
Z moja starsza mialam inny problem... polipy w nosie. Trzeba bylo operowac, jak miala 2 latka.

Z kolei jezeli idzie o migdalki, to ja zawsze mialam z tym problemy. Ciagle stany zapalne... wreszcie jak mialam 14 lat trzeba bylo wyciac.
Wiem, ze ciagle zawalone migdalki nie tylko nie chronia, co jeszcze dodatkowo obciazaja organizm. Jak to stany zapalne...
kasia13_archiwum
Jezeli masz watpliwosci to przejdz sie jeszcze do innego lekarze i poznasz w ten sposob jeszcze jedna profesjonalne zdanie.
plusz8
Tak koniecznie idź do innego lekarza bo Ja jako dziecko też miałam problem ale lekarz stwierdził,żeby nie wycinać migdałków ponieważ będę jeszcze więcej chorować i stany zapalne mnie nie opuszczą...i wiesz jestem zadowolona bo czuję się dobrze i do dziś wszystko jest ok,wszystko ustąpiło
Więc zastanów się nie podejmuj pochopnie decyzji.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.