Menu

Przerwa wychowawcza

Jak długo zamierzasz zostać w domu z dzieckiem? Czy wolisz poświęcić kilka lat na wychowanie dziecka, a może już tydzień po porodzie wróciłaś do pracy? Opowiedz nam o tym!

Ania
 1137  14

Odpowiedzi

szocia23
witam ja zamierzam zostac tak długo w domu z dzieciaczkami zjak bedzie to tylko mozliwe. do pracy moze wroce za jakies 2 lata.
syla
ja z pierwszym dzieckiem byłam 2,5 roku na urlopie wychowawczym a zdrugim 2 lata od września pracuję i jestem bardzo szczęśliwa że wró cilam do pracy starsza corka obecnie chodzi do zerówki a młodsza do żlobka
krasna1
ja wracam do pracy po macierzyńskim...
Basia1980
ja zostaję w domku conajmniej do czasu aż synek skończy rok. Niewyobrażam sobie zostawic go niani- obcej kobiecie. A poza tym niechce by omineły mnie kolejne etapy rozwoju mojego dzidziusia np. pierwsze słowo, pierwsze kroki:)
AgaC
we wrześniu synuś jako trzylatek pójdzie do przedszkola i mamuni urlopik dobiegnie końca...
ODYNIECKA
A ja wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim. Mam komfortową sytuację bo pracuję 5 godzin do pracy idę 10 minut a w tym czasie Szymonkiem zajmuje się babcia.
irekzboralski
ja wróciłam jak Mikołaj miał roczek i tylko dlatego,że sytuacja finansowa nas do tego zmusiła..gdybym mogła zostałabym z Nim do 3 latek w domku
basiaikubus
mój Kubuś ma 1.5 roczku i nie wyobrażam sobie zostawić go z jakąś nianią w domu. Planuję że wróce do pracy jak mały będzie miał 3 latka, pójdzie wtedy do przeczkola. jestem tak bardzo z nim związana że nie wiem jak to będzie ;)
Proczusia
Jeszcze nie wiem urlop kończu mi się w marcu ale chcę sobie przedłużyć dopiero wykorzystałam rok
niga
ja jak na razie chcę siedziec z małą do roku a później zobaczymy...... mmoże przedłużę wychowawczy,
jest coraz fajniejsza więc trudno będzie ją wysłac do żłobka i ominą mnie różne chwile z jej życia
dorcia700
ja wrocilam do pracy jak syn mial dokladnie 13 miesiecy,niestety zmusily mnie do tego finanse,maly zaliczyl 1.5 roku zlobka i potem przedszkole i teraz zerowke z perspektywy czasu patrzac na syna wiem ze mu to na dobre wyszlo.teraz idzie we wrzesniu do pierwszej klasy .sama osobiscie uwazam ze nie dziala mu sie zadna krzywda.
natulka
poki co jestem na wychowawczym i bede do granic mozliwosci finansowych, jednak chcialabym byc z coreczka jak najdluzej, wizja niani mnie przeraza chociaz wiadomo, roznie bywa :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.