Menu

Przestał pić mleko

Witam(grins)(grins)(grins) to znowu ja.. Wczoraj byłam u koleżanki, jej dziecko jest o tydzień młodsze od mojego synka, czyli za tydzień skończy sześć miesięcy.. I dwa dni temu zauważyła, że jej synek nie chce pić mleka.. Troszkę zaciągnie i potem wypluwa.. Lubi jeść obiadki, które ona mu przygotuje, ogólnie wszystko zajada ze smakiem co mu da.. Czy to możliwe, że już nie będzie pił mleka?? Dzisiaj zadzwoni do swojej położnej i się dowie, ale ja jestem ciekawa czy Wasze dzieciaczki też tak miały w takim wieku i czy im to przeszło.. Pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Aniusia18
 595  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
Spójrz dwa pytania niżej... Może to chwilowe:)
monique25
mamy w rodzinie dziewczynke jak miała ok 6 mies zaczęla byc antymlekowa i tak było do roku a teraz pije mleko namiętnie (grins)
justii34
Mój nie pije od 4 m-ca..zajada sie obiadkami.Jedyne co z produktów mlecznych i to zupelnie od niedawna to ryz z mlekiem i dzemem oraz jogurt ...(pout) to utrudnia diete dziecka ale taki juz jest ,wyczuje to pluje(smiech)
Nula139
Moja mała miała tak ,kiedy wychodziły Jej ząbki.Nie chciała wtedy pić mleka.Kiedy miała 10 miesięcy na dobre odrzuciła mleko.Teraz ma 22 miesiące i od niedawna znowu pije mleko(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.