Menu

Przesypianie nocy

Moja córeczka ma juz ponad 8 miesięcy, a nadal budzi się co 2, 3 godziny w nocy. Wieczorem dostaje kaszkę smaczny sen ok. 19, później jest kąpanie i usypianie. Ok. 20 córeczka już śpi. Potem budzi się o 22 - dostaje herbatkę, potem o 2 w nocy dostaje butlę z mlekiem i do 5 rano śpi. Potem dostaje pierś i dosypia jeszcze godzinkę. Ale o 6 rano już nie ma szans żeby pospała jeszcze. Co zrobić? Czy robię coś źle?

tusia83
 670  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

przesypianie sen noc

Odpowiedzi

ADAMSKA98
mój ma 13 miesięcy dostaje pszed spaniem kaszkie i piers i śpi ale terz czasem budzi sie troche piersi popije i jdzie spac ,dziecko ma takie coś ze bbudzi sie i sprawdza czy nie jest samo mój ostatnio tak sprawdza czy jestem jak zobaczy ze wstaje kladzie sie spowrotem spac albo terz chce poprostu pic

a twoja może sie budzic bo mogą jsc jej ząbki
darzenka
moja córka przy piersi budzila sie tez kilka razy w nocy, odstawiłam od piersi przesypiała cala noc. Teraz syn ma 2 miesiące i budzi sie tylko 1 raz na cyca i spi do 6.00 wiec nie ma regony kazde dziecko jest inne i inaczej przesypia noc.
ulenka091987
mój do 15miesiąca budził sie w nocy 2-3razy do roku na cyca a później na picie i do roku kładł się spać ok 20 i wstawał miedzy 6 a 7, a po przeprowadzce spał jakiś czas dłużej do 8-9 a teraz przeważnie idzie spać koło 20-21 i wstaje o 7-8 choć czasem zdarzają mu się pobudki nad ranem, zwłaszcza jak chłodniej sie robi to wstaje i podaje kocyk, żeby go przykryć(grins) a co do Twojego dziecka to nic źle nie robisz, po prostu Twoje dziecko potrzebuje się budzić jeszcze w nocy i lubi rano wstawać, na to nic nie poradzisz
emiliab
Poprostu Twój maluszek ma jeszcze taki tryb nocny. Siostra mojego mężą mówiła mi, że jeżeli chcę aby mój synek przesypiał noce to żebym przestawała Go karmić w nocy, tylko dawała herbatkę, to sie przyzwyczaji do spania. Na szczęście nie musiałam tego sprawdzać, bo sam sie przestroił.
MamaTosi
To ja mam szczęście moja ma 4 miesiące i już od miesiąca przesypia całe noce :) dodam że jest na samym cycu :) no ale od początku lubiła pospać ja nie wiem co to są nie przespane noce :)
tusia83
Mała nie ma jeszcze ząbka żadnego, a czy cos jej idzie czy nie to trudno powiedzieć bo już od 4 miesiąca się ślini i wpycha wszystko do buzi. A dziąsełka sa mięciutkie:-)jak jej daje w nocy herbatkę to jest płacz nieprzeciętny i w końcu i tak dostaje pierś albo butlę ( zależy czy jest pokarm czy nie )
sweetnessa27
Moja ma 9 miesięcy.przed snem dostaje 210ml mleka i idzie spać.Śpi do 6 rano,wtedy mąż daję jej mleko i śpi do 9 :)
megil
Moj od jakiegoś czasu(ok 3 tyg)budzi się kilkakrotnie w nocy. Podaję mu herbatkę, ale i tak trudno mu potem zasnąć. Nie wiem, co jest tego powodem, bo wczeniej przesypiał mi od 20tej do 5tej rano.
Jutro jadę do mojego pediatry może podsunie jakieś rozwiązanie, bo powiwem szczerze, że nie daję ju rady. dziś np spałam jakieś 4 godz. karmię jeszcze piersią, a mój mały ma prawie 7 mc.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.