Menu

przesypianie nocy

Hej Mamusie, powiedzcie od kiedy wasze niemowlaczki zaczęły same przesypiać noc i jak osiągnęłyście ten cel? W sensie same z siebie zasypiały czy musiałyście je utulać do snu?

Anitka84
 217  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem sen niemowlaka

Odpowiedzi

iwus198920
mój 10 miesięczny synek nadal się budzi na picie napije się i śpi dalej. lulam do snu :)
irekzboralski
Amelka jak miała 2,5 miesiąca zaczęła przesypiać noce tzn od 21-22 do 4-5, budzi się do picia i zasypia dalej i wstaje około 9. Mikołaj nie pamiętam dokładnie ale też dosyć wcześnie przesypiał noce. Nigdy nie tuliłam dzieci do snu
oli28
U mnie mała dosyć długo spała z nami z powodu bezdechu jaki czasami miała w nocy,a później ze strachu,że może się to powtórzyć.Jak miała ok 9 miesięcy przenieśliśmy ją do własnego pokoju,ale usypiała wyłącznie przy piersi i w nocy budziła się dość często.A odkąd skończyła roczek kąpiel,kolacja i spać.Kładę ją do łóżeczka i zasypia sama:)w nocy budzi się raz i szuka cycoszka:)ale zaraz zasypia
lola86
U nas nie ma usypiania bo to nie działa . Moja mała skacze wygłupia się jest pełna energii i nagle staje jak wryta , mówi mam zmęczone oczy . Ide siku a ty daj kubek .Daje kubek z picie wychodzę i mała śpi . Ale po mimo że w lutym będzie miła 4 lata przespała w całości może z 10nocy . A tak budzi się oświeca lampkę bawi się w swoim pokoju , albo czasem przychodzi do nas wtuli się pośpiewa mi i zasypia .
Beatka9316
U nas zawsze o 19 jest kąpiel 19.30 jedzenie i przed 20 kładę Majkę do łóżeczka musi się jeszcze wyszaleć troszkę wiec gada po swojemu bawi się skacze... Przychodzi moment koło 20.30 zaczyna marudzić jak jest bardzo zmęczona to sama zasypia bez cumelka w różnych pozycjach a nie raz potrzebuje, żeby ją potrzymać za rączkę dać buzi wtedy się wycisza i zasypia. Teraz ma 9 miesięcy i coś koło 8 miesiąca zaczęła mi przesypiać całe noce, tzn. nie budzi się już na jedzenie tylko dopiero je jak wstanie. Czasami jak ma gorszą noc to zacznie się wiercić wtedy wystarczy wstać podać cumelka i śpi dalej jak zabita.
kama86
Syn mial 5mc jak przesypial cale noce.
Corka 2 mc.
Dzieci same sie normowaly.
Najpierw przesypialy po 4godz i z nocy na noc po godz dluzej.
Pediatra stwierdzila ze jest to normalny wiek na unormowanie sie dziecka i odroznienie przez niego dnia od nocy;)
amalka
Krzysio miał 2 miesiące gdy o raz pierwszy przespał noc. Jak to osiągnęłam? Straciłam pokarm i... podałam butlę (pout)
renata29
Obaj mieli ok.3,5 miesiąca jak zaczęli przesypiać noce.Starszego lulałam do snu,młodszy wolał sam zasypiać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.