Menu

Przetłuszczające się włosy

Czy Wy również musicie myć włosy codziennie tak jak ja? Może jakieś sekretne mikstury naszych prababek byłyby skuteczne na tę dolegliwość. Słyszałam o jakiś glinkach, czy coś podobnego, które działają wysuszająco. Podzielcie się swoim doświadczeniem. Proszę

Aagataa
 977  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

włosy przetłuszczające się mycie wlosów

Odpowiedzi

paula80
Miałam taki sam problem problem z włosami, były dni,że włosy nie zdążyły mi wyschnąć a już były przetłuszczone. W tej chwili nastąpiła pewna poprawa ale długo używałam szamponu Palmolive z białą pokrzywą - poleciła mi go moja fryzjerka. Nie jest rewelacyjnie ale już mogę sobie pozwolić na mycie co dwa dni.
carla1978
Musisz myć włosy jak najłagodniejszymi szamponami. Najlepiej tymi dla dzieci albo do codziennego mycia. Myj też włosy chłodną wodą, nie gorącą.
flora
Spróbuj szamponu "BIO SULFO" z serii Ziaja. Jest niedrogi, chyba 6 zł kosztuje
hildzia
Ja długo używałam szamponów specjalnie do włosów przetłuszczających się, jednak nie przynosiło to żadnego efektu. Potem gdzieś wyczytałam, że nie należy używać szamponów do włosów przetłuszczających się, bo nadmiernie wysuszają skórę głowy, co powoduje jeszcze większe przetłuszczanie. Przerzuciłam się więc na szampony do włosów normalnych i teraz myję głowę co drugi- trzeci dzień. No i oczywiście odpadają wszelkie odżywki bez spłukiwania bo też przyspieszają przetłuszczanie.
czarna
Jak dasz radę to przetrzymuj włosy... myj co dwa dni, spinaj - na początku to Cie będzie wkurzało a potem będzie coraz lepiej!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.