Menu

Przewlekły katar!

Witam Was mamuśki!!Mam pytanko czy kiedyś zdarzył się którejś z Waszych pociech katar trwający około miesiąca i dodam że nie chodzi mi o katar alergiczny????Moja córka na Wielkanoc przeziębiła się.Przez pierwsze dni było nie ciekawie bo małą bolało gardło i miała stan podgorączkowy,do tego doszedł masakryczny katar.Lekarz stwierdził tylko przeziębienie,przepisał krople do noska,syrop Clamastinum i aerozol do spryskiwania gardła.Po dwóch dniach było już ok ale katar trwał 1,5 tygodnia po czym ustąpił dosłownie na 2 dni i znów się pojawił.Trwa do dziś i jest uciążliwy i dość obfity.Wietrze mieszkanie,spędzam z małą dużo czasu na świeżym powietrzu,podaje jej syrop,krople do nosa Nasivin przez 4 dni a teraz Euphorbium i czekam a katar jak był tak jest.Mała raczej na pewno nie jest alergiczką i dodam że innych objawów jakiejkolwiek choroby niema więc o co chodzi z tym katarem????Ile to może jeszcze potrwać???Dodam że jak miała 1,5 miesiąca to też miała tak długi katar.Czy Waszym pociechom też się to zdarzało???

Beatka2010
 761  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie katar dziecko ulga pomoc

Odpowiedzi

JUSTYS
Przyczyną tego stanu mogą być pyłki kwitnących roślin i drzew, na które tak wiele osób jest uczulonych - a najwięcej dzieci. Ale skoro mówisz że nie jest alergiczką.....od polowy kwietnia do połowy maja pyli brzoza.....więc to może alergia???/
MARZENAG
ja również podejrzewam alerie lub może ząbkuje przy ząbkowaniu tez może być katar
Anna23W
Nie jestem ekspertem ale mojemu synkowi starszemu się to zdarzało , teraz ma 4 lata i ma astmę oskrzelową , zawsze jak ma katar zarówno starszy jak i młodszy robię inhalację z soli fizjologicznej i zawsze pomaga, przechodzi po 2 dniach. Ale ten inhalator jest dosyc drogi-ok.150 zł. Za to pomaga przy każdej chorobie i towarzyszącemu katarowi.
Punia
miałam tak z synkiem. dostał kataru jak miał 10dni :((( katar trwał i trwał a my robiliśmy posiew z noska(bo moze to gronkowiec), potem zaczęły mu ropieć oczka i okazało się że w jednym oczku miał dwie bakterie. jak wyleczyliśmy oczko katar minął a trwał około 3 tyg.
spróbuj jeszcze sterimar do noska z miedzia(osusza nosek i nie podrażnia)
Jaga80
mnie to jednak wygląda na alergię na jakieś pyłki może roztocza,kurz,może te przerwy w katarze występują w jakieś bezwietrzne dni albo po deszczu?
Kubusiowa
może masz zbyt suche powietrze w mieszkaniu - mój mały miała cały czas jak grzaliśmy katar i latem i wczesną jesienią kiedy też było gorąco i duszno
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.