Menu

przewozenie dzieci

Hej mamusie, jak moge powiedzieć siostrze narzyczonego aby przewoziła malucha tyłek do kierunku jazdy? otuż ona przewozi małego w foteliku z grupy 0-13 i ustawia go przodem do kierunku jazdy (czasem sie zdarza ze nie zapina pasow w foteliku)

mamapati
 773  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko jazda samochodem

Odpowiedzi

myszka838383
nie zapina pasów w foteliku??????(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) to po co jej ten fotelik!!?? niech dziecko na siedzeniu położy! W głowie się nie mieści (zlosc)(zlosc)
ulenka091987
pasy zawsze muszą być zapięte, a co do kierunku jazdy to zależy w którym fotelu zapina dziecko i zależy od tego czy fotelik jest przystosowany do zapinania w obydwie strony
tlolek
przodem tyłem to juz tu nie ma znaczenia w tym przypadku ...mnie szczena opadła że bez pasów.....
Justysia147
bardzo wazne jest czy w aucie znajduja sie poduszki powietrzne jesli tak to dziecko musi byc ulozone przodem do kierunku jazdy Nie rozumiem osob ktore nie zapinaja dziecku pasow moim zdaniem jest nieodpowiedzialne i strasznie glupie Jesli natomiast w aucie nie ma poduszek dziecko siedzace z przodu powinno byc przwozone tylem do kierunku jazdy
Justysia147
aa i jeszcze jedno ja na Twoim miejscu otwrcie bym powiedziala co o tym mysle w koncu chodzi o dobro i bezpieczenstwo dziecka
myszka838383
moj facet zapomnial raz przymocowac fotelik do siedzenia...wlozyl malego do fotelika i zapiął pasami. Nagle przed nami facet szybko zahamował i my też..Adaś razem z fotelikiem poleciał do przodu!!!! uderzył głową w przednie siedzenie!..myślałam że zemdleje!! i że zabije tatuśka! Od tamtej pory zawsze sprawdzam czy fotelik jest zamocowany. To takie małe ostrzeżenie.
tlolek
@myszka838383 az mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałam ....
no ja mam to szczęście że mąż nie umie zamontować fotelika w naszym samochodzie i robię to zawsze ja....
myszka838383
musiał schowac fotelik do bagażnika bo odwoził znajomych..no i potem zamiast go od razu zamontowac to tylko położył..do teraz mu to wypominam.
monique25
myszka838383 dobrze że Adasiowi nic sie nie stało (prezent)
mamapati
Ten fotelik mozna montowac TYLKO tyłem do kierunku jazdy(wiem bo to nasz fotelik)
sheryl
no i tyłem jednak jest bezpieczniej....
Agula80
@mamapati (wow) Też dylemat(pokoj) pokaż jej jak to się robi, i pokaż instrukcję nie ma co się cackac wkońcu chodzi o dzieciątko(placze) możęsz ją nastraszyć, co do pasów ........ brak słów(zlosc) .... powiedz że zgłosisz na policję(grins)
33anna
Po prostu powiedz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.