Menu

Przeziębienie!!:(

Nieeee!!:( Jakieś przeziębienie mnie dopada... katar, kaszel, ból głowy(placze)(zlosc) Dwa dni z rzędu się wymarzłam na dworze i teraz mam skutki... Co mogę brać w ciąży żeby zapobiec całkowitemu rozchorowaniu się?(placze)

Pineczka
 859  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża przeziębienie choroba

Odpowiedzi

nina83
ssok malinowy z cytryna...herbatka z lipy
Milki
http://www.netmama.pl/pytanie-dnia/278757 tak nie wiele trzeba(krejzolka)
nina83
na katar Euphorbium-polecam!
andziabuziak
wypaż nogi w gorącej wodzie z solą...(najlepiej w misce) i pij gorąCA herbatę i fruuuu do łózka ale sie wypocisz sukces murowany
Pineczka
@19natali88 to nie przejdzie(grins) Nigdy nie zapomnę jak byłam małą dziewczynką, przeziębiłam się kolejny raz i tato zastosował mi kurację mlekiem i czosnkiem(grins) Cały stół został obrzygany(smiech)(smiech)
Pineczka
Mam nadzieję że przez weekend mi przejdzie, przeleżę w domu, zastosuję się do waszych rad... a jak nie pomoże to będę musiała w poniedziałek iść do lekarza(zlosc)
rozowa82
na katar euphorium , na gardło tantum verde w aerozolu (super smakuje jak dla mnie:)(grins) ) i herbata z "cetreną"(smiech) i do wyrka wygrzac sie.....
Zaleca sie podwójne grznie:) (smiech)(smiech)(smiech)
ale tak na poważnie to idź do lekarza on ci powie co możesz brać w ciąży:)
ja80
@gosia1984 ma racje. Ja nie chcę Cię straszyć ale najmniejsze przeziębienie w ciąży jest niebezpieczne.
Ja bym już gnała do lekarza. Zresztą tak zrobiłam jak byłam w ciąży.Ja bym na nic nie czekała tylko wybrała się do lekarza.
ankaka
spróbuj tego - Herbata malinowa z kardamonem
• torebka Irving Malinowa Polana lub Irving Owoce Leśne
• 50 ml soku malinowego • 4 strączki zielonego kardamonu
Kardamon rozgnieć w moździerzu kuchennym albo np. wątkiem do ciasta. Zaparz herbatę Irving Malinowa Polana lub Irving Owoce Leśne w niepełnej szklance wody, dodaj do niej kardamon. Pozostaw pod przykryciem na 10-15 minut. Odcedź napar. Dodaj sok malinowy, wymieszaj. Aby napój był gorący, uzupełnij kubek wrzątkiem. Wypij od razu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.