Menu

Przeziębienie

Moja córeczka niecałe 2 latka tydzień temu miała katar. Przeszło zadziwiająco szybko bo po 2 dniach. Dziś kaszle co jakiś czas ale często. Jest natomiast bardzo słaba. Wciąż leży, nie chce spacerować. Nie ma gorączki. Proszę podajcie Wasze sprawdzone, domowe sposoby na przeziębienie. Nie chcę od razu iść do lekarza bo zaraz będzie antybiotyk.

Matina
 795  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

przeziębienie

Odpowiedzi

hildzia
Wiesz ja zawsze wolę iśc do lekarza. Antybiotyków nie dostaję, ale zwłaszcza jak dziecko kaszle to lepiej, żeby je lekarz osłuchał dobrze, bo może zejść na oskrzela czy płucka i się dziecko będzie męczyć.
Matina
Faktycznie - syrop z cebuli! Zapomniałam o nim.
marcelina
Mój Grześ nie znosi syropu z cebuli i pluje nim ile wlezie. Nie ma szans, żeby połknął, no ale może u Ciebie pomoże - bo w domowych sposobów to chyba jedyna rzecz na kaszel
renatka
Na Twoim miejscu poszłabym jednak do lekarza ,niepokoi mnie że dziecko jest nadal osłabione i niechętne do zabaw (spacerów).Sam kaszel raczej nie osłabia tak bardzo dziecka.Myślę że przyczyna tkwi głębiej.
Misia80
Radz wizytę u lekarza bo nigdy nie wiadomo jakie moga być następstwa kataru,tym bardziej ,że kaszel jest częsty i brzydki.
norbik
U mojego małego katar zawsze kończył się zapaleniem oskrzeli,więc radzę ci wizytę u lekarza.
Matina
Dziękuje za pomoc, dzis idziemy do lekarza. Syropku nie chce wypić, a kaszel coraz gorszy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.