Menu

przeziębienie a karmienie piersią

drogie mamy strasznie się przeziębiłam i nie wiem czy mogę karmić małego piersią czy z mlekiem wszystko jest ok?? a jeśli mogę karmić to czy wolno mi przyjmować jakieś leki bo na prawdę strasznie się przeziębiłam.

jola198622ol
 760  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

przeziębienie karmienie piersią

Odpowiedzi

Achcha
Karm to może się nie zarazi od Ciebie. Ja byłam strasznie chora jak Grzesiu miał 2 czy 3 m-ce i stosowałam tylko tzw, domowe sposoby jak syrpo z cebuli, herbata lipowa i malinowa z miodem a gdy dostałam gorączki to wzięłam Apap.
monique25
zgadzam sie z dziewczynami ja tez karmiłam (kciuki)
cela
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i nie rezygnuj w żadnym wypadku z karmienia piersią. A jak będziesz miała wysoką gorączkę to weź paracetamol bądź inne tabletki z paracetamolem odczekaj godzinkę i nakarm maluszka. Ja też byłam przeziębiona, a potem mialam anginę i cały czas karmilam. Lekarz dobrał mi odpowiednie lekarstwa. A tak nawiasem to u mnie w domu choróbsko trwało 3 tygodnie, bo wszyscy po kolei chorowali na gardło a córcia 3 miesięczna wówczas nie miała nawet katarku.
Nicoletta
karm,karm :)
skonsultuj z lekarzem co możesz zażywać,ale ja jak byłam przeziębiona łykałam rutinoscorbin,wit.C,paracetamol no i same takie...
agaorto
pewnie, że karmić :)
magda2
karmić piersią, osłaniać nos i usta podczas karmienia
niunia89
mi położna powiedziała że nie ma przeciw wskazań do karmienia piersią kiedy mamę coś dopadnie bo wtedy twój organizm wytwarza przeciwciała do walki z chorobą które z mlekiem matki wędrują do maluszka a do pomaga mu jeszcze bardziej się odpornić
mila97
Można karmić w czasie przeziębienia, nawet powinnaś, bo oto z pokarmem dziecko dostaje odporność. A na Twoje dolegliwości może pomóc Prenalen. Spokojni możesz pic ten syrop.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.