Menu

przeźiębienie a spacer

dzień dobry wszystkim(kwiatek) kochane mój synek jest przeziębiony, ma katar i kaszel...i mam do was pytanie czy mogę z nim wyjść na spacer......i czy jak wyjdę z nim na spacer nie przeziębi mi się bardziej...z góry dziękuję..i pozdrawiam....
miłego dnia(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

234olenka
 635  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie spacer przeziebienie

Odpowiedzi

234olenka
przeziębienie ........byka walnęłam w pytaniu:O(pokoj)(pokoj)(krejzolka)
Majaaaaaa0000
ja bym wyszła,jeśli nie ma gorączki...(prezent)(prezent)(prezent) szkoda takiej pogody...(rock)(rock)(rock) wychodź śmiało...(grins)
natuuusia19
ja wychodzilam ale jesli wiki nie miala goraczki. jesli na termoetrze pojawiala sie temperatura to wolalam zostac w domku:) zdrowka dla synka:*(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
234olenka
gorączki nie ma...miał 2 dni temu stan podgorączkowy....37,7.... a teraz ma straszny katar..i ciężko ma oddychać.....bidulek....no a że pogoda ładna..to szkoda takiego słoneczka zmarnować..(cukierek)
StepByStep
Miałam ostatnio identyczną sytuację, ale jak tylko Mały nie miał gorączki to chociaż na 15 min z nim wychodziłam, przecież przy katarku najlepiej oddycha się na świeżym powietrzu.
234olenka
dziękuję (prezent)(prezent)(prezent)
tymianek
z tego co piszesz, to jest już "końcówka" choroby, więc spokojnie bym wyszła.
xkasiulax
wyszłabym przy katarze i lekkim kaszelku zawsze wychodzę wiadomo jak gorączka,czy antybiotyk,bądż męczący kaszel wtedy zostajemy w domu
Magdzik
Wychodzimy tylko, jak jest katar. Z kaszlem, a tym bardziej gorączką siedzimy w domu.
Magdzik
@asafi, no właśnie(kciuki)(kciuki) Taka pogoda jeszcze będzie nie raz, a dziecko niech lepiej wyzdrowieje na spokojnie w domku(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.