Menu

Przeziębienie gorączka?

Witam. Ja z kolejnym problemem. Od dwóch dni gorączkuję albo mam stan pod gorączkowy dopiero jutro idę do lekarza. Jestem w 11tygodniu ciąży czy podwyższona temperatura ma wpływ na płod dziecka i jego rozwój?

avanti84
 854  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża a przeziebienie

Odpowiedzi

KlaudynaK
Dbaj o siebie, coś zwlekasz z wizytą u lekarza... :( to pierwszy trymestr ciąży i jest dla dziecka bardzo ważny. Powinnaś być pod kontrolą lekarza. Ja też niestety byłam przeziębiona na samym początku ciąży ale Staśko dobrze się rozwijał. Ostatnio dużo mam, przyszłych mam jest przeziębionych... Taka pogoda zdradliwa teraz. Zdrówka życzę.
Mandarinios
Lekko podwyższona temperatura na początku ciąży jest normalna ale nie można jej lekceważyć. Dużo kobiet w pierwszym trymestrze łapie przeziębienia dlatego powinno się wtedy dużo odpoczywać. Skonsultuj się z lekarzem. W pierwszym trymestrze jak z resztą podczas całego okresu ciąży nie wolno brać silnych leków i wogóle jakichkolwiek leków bez konsultacji z lekarzem. Gorąca herbata z malin, ciepłe skarpety i pod kołdrę, no i oczywiście wizyta u lekarza :) Duuużo zdrówka :)
avanti84
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.