Menu

Przeziębienie mamy w czasie karmenia piersią..

Pewnie nie jedną z was w tym czasie dopadło jakieś choróbsko (czyt.przeziębienie).Ja od jakiś 3 dni jestem nie taka jak powinnam ..Wczoraj i przed wczoraj lało mi się z nosa i w ogóle cały czas zatkany.Dzisiaj katar jest mniejszy,ale doszedł za to kaszel :// ..Biorę apap (bieda :D) i rutinoscorbin .. powiedzcie jak wy radziłyście sobie z infekcją tego typu karmiąc piersią?jakaś chemia?jakieś domowe sposoby?

Nicoletta
 1451  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie przeziębie karmienie piersią choroba mamy

Odpowiedzi

corcia
na katar miałam euphorbium
Nicoletta
Mam nadzieje,że nie załatwię się aż tak mocno,że będę musiała brać antybiotyki.Nie wychodzę z domu drugi dzień (dzisiaj też nie wyjdę) więc jestem przy nadziei,że będzie coraz lepiej a nie gorzej...nie wiem czy ryzykować i łyknąć ACATAR ?pisze,że ostrożnie z nim w momencie karmienia ...

dzięki! (prezent)
Nicoletta
Kasiu- zrozumiałam o co Ci chodzi :))
krasna1
nie łykaj Acataru
nie ryzykuj
ADAMSKA98
ja biore leki homeopatyczne
Nicoletta
dzięki (prezent)
kasiunia1
inhalacje sa naljepsze
mila97
Też myślę, że nie powinnaś brać innych środków niż te naturalne bez konsultacji z lekarzem. Są takie suplementy, które będą zupełnie bezpieczne jak np. Prenalen, który jest zaopiniowany przez instytut matki i dziecka i mogą go brać zarówno matki karmiące jak i kobiety w ciąży, ale to bardziej sok w formie syropu, więc ciężko żeby miał zaszkodzić, niż lek. Co do bardziej "chemicznych" środków bez konsultacji z lekarzem nie polecam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.