Menu

przeziębiony Maluszek

Witajcie, chciałabym się zapytać jak działać w pierwszych momentach przeziębienia Malucha. Wróciliśmy dziś ze spacerku, a mój 9cio miesięczny synek dostał okropnego katarku i lekko pokasłuje. Był ubrany dobrze do pogody, zresztą było dziś u nas słoneczko i 18 st. na dworze. Martwię się, co 10 minut ściągam Mu kózki Fridą, nie zakrapiam Sterimarem, bo ma na tyle wodniste kózki, że nie trzeba. Podejrzewam własnie przeziębienie, ząbki Mu kolejne idą i to pewnie też daje Mu w kość :( Wyjęłam z apteczki JuvitC, czopki paracetamol i mam syropek na P... ale nie chce Mu dawać, bp wszystko wypluwa ;/ Nie wiem co zrobić... Dać Mu ten JuvitC czy lepiej czopki? Do lekarza wybierzemy się dopiero jutro, achciałabym już działać.
Nie magorączki. Zachowuje się normalnie poza kichaniem, kiedy to same wtedy Mu wychodzą na wierzch kózki...
Jeszcze mam takie pytanie: Może Maluszek wypić na noc herbatkę z sokiem malinowym własnej roboty? Pomoże to coś?

Pozdrawiam.

czarnooka
 679  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie przeziębienie dziecko

Odpowiedzi

czarnooka
W tym momencie Oskarek się bawi, raczkuje tylko ciągle Mu wycieram buźke z kózek... Boję się, że może to nabrać na sile przez następne godziny..
mala21
jeśli wc ześniej nie pił soku malinowego to ja bym nie podawała w tym momęcie. Czopki są nie potrzebne skoro nie gorączkuje. Ja bym raczej podała syropek na przeziębienie i wygrzała maluszka
Amcia
Nasmaruj mu klatkę piersiową najpierw oliwką a potem ze 3 krople amolu żeby go rozgrzało albo maścią kamforowa zawsze tak robię przy takich objawach.
edyta1161
ja dawałam normalnie herbatke z sokiem malinowym i cytrynką...małym nic nie było a pomagało.
xkasiulax
wit.C ..............
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.