Menu

Przy muzyce

Czy lubicie jak w sypialni jest muzyka? Czy wolicie bez? Dbacie o nastrój w sypialni czy jest wam to zupełnie obojętne? Ja przywiązuję do nastroju dużą wagę... nie może być tak "zwyczajnie" Łatwiej też się odprężyć i wyluzować w takich warunkach niż zwyczajnie przy zgaszonym świetle raz dwa i po wszystkim.

Ju25lka
 659  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

seks nastrój miłość sypialnia

Odpowiedzi

artanis
haha, się rozbestwiły te netmamy:D

Ja lubię zmysłową muzykę o dobrze słyszalnym rytmie;)

Koleżanka woli przy metallice:D
Ju25lka
@artanis: A tam zaraz rozbestwiły... po prostu ośmieliły!!! :D A oprócz muzyki to co? Świece, olejki, masaże ... czy od razu do rzeczy?
elao
Tez lubię muzykę, ale taka bardzo cichutką w tle, żeby mnie nie rozpraszała i żeby słychać było nasze oddechy. Po za tym lubię jak jest zapalona lampka nocna i się robi taki klimacik. Satynowa pościel... rozmarzyłam się :)
artanis
@Ju25lka: no czasem tak, ale szczerze powiedziawszy, zazwyczaj jest to spontaniczne.. tzn bywało. Teraz nie wiem. Bo spotykam się z kimś od dłuższego czasu, ale sie nie spieszymy;)

Jednak czasem włączymy sobie jakąś muzyczkę, kizombe albo bachate - niesamowicie zmysłowe i tańczymy, wtedy przyznam, że mam ochotę się na niego rzucić:D
Ju25lka
U mnie na ochocie by się nie skończyło. Jestem dość impulsywna a mąż mnie tak rozochoci... Rzuć się nie duś tego! Po co! :)
artanis
@Ju25lka: tym razem właśnie nie chce być impulsywna. Ogólnie wszystko chłodno kalkuluje, już nie daję się tak ponosić emocjom. Z wyjątkiem miłości i pożądania - już wiem, że masa innych rzeczy też jest ważna i staram się nie dawać sobie klapek na oczy. Zresztą teraz nie czuje się zbyt sexy. Biorę leki steroidowe i rosnę w oczach, do tego mam całe ciało w czerwone plamki, jakbym miała ospę bardzo gęstą... Więc staram się więcej ukrywać niż pokazywać;p
Ju25lka
Rozumiem...
ania77
My idziemy od razu do rzeczy! Przeciez nie wiadomo kiedy maly sie znowu obudzi! ;-) Chociaz od czasu do czasu muzyka byla by nie zla...
magdab
A ja nie lubię muzyki, lubię jak sobie szeptamy do ucha różne świństewka - muzyka by mnie rozpraszała za bardzo pozatym gustujemy w innej muzyce, więc na co się tu zdecydować?!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.