Menu

Przygotowania do ślubu

Witam kochane mamusie:*(awve) powiedzcie mi co powinna do ślubu przygotować panna młoda a co pan młody bo kompletnie nie wiem za co mam się zabrać:P:):P hihihi buziaczki dziękuje bardzo (prezent)(prezent)(awve)(awve)

Marta20
 631  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat ślub wesele

Odpowiedzi

Magdzik
To zależy, co i jak ustalicie między sobą, ale zazwyczaj panna młoda musi zadbać o salę weselną, przybranie kościoła, kucharki/kelnerki, jedzenie. Pan młody organizuje zespół, limuzynę, która Was zawiezie;) Opłaca ślub, fotografa, alkohol... To tyle, co pamiętam(kciuki)
Magdzik
Aaaa...i pan młody kamerzystę jeszcze(grins)
Magdzik
Pan młody też kupuje wiązankę ślubną i wiązankę dla druhny(kciuki)
Anciacia
my wszystko zalatwialismy razem ;)
Magdzik
Pewnie, że razem można załatwiać(kciuki) Ja to ujęłam od kwestii finansowej, że tak powiem(grins)
Marta20
no tak załatwiać bedziemy razem... chodzi o tę "kwestie finansową":P:P:):D
Milki
my wszystko załatwiamy razem i każdy rachunek płacimy na pół.
margolcia85
no właśnie my też robiliśmy wszystko razem, a nawet ja załatwiałam a mój mąż (wtedy przyszły) płacił za zespół, samochód, obrączki, bukiet dla mnie, księdza (znaczy mszę) i alkohol, a resztę ja tzn. kuchnia, sala, kościół (w sensie wystrój) i to chyba wszystko nie wiem minęło już od tego trochę czasu :)
Magdzik
Ano tak, najważniesze to obrączki(kciuki) Pan młody płaci(grins)
desdemonka
wszystko razem załatwialismy chociaż nie ukrywam że wiekszośc pomysłów dotyczacych wesela to była moja inicjatywa :) oczywiście wszystko przegadane z małzonkiem (grins)
katarzynka2404
my wszystko razem,właściwie,to więcej ja sama,gdyz mój S ie miał zbyt czasu,ale razem wszystko ustalaliśmy i koszty wspólne,sami za swoje pieniążki uzbierane,ale raczej jest tak,że młoda jedzenie a młody orkiestrę,wódkę i napoje,sala i obrączki to do uzgodnienia,każdy inaczej podchodzi do tego:)(kwiatek)(grins)
monka21m
A u mnie było tak: gości płaciliśmy każdy za swoich. Obrączki zapłacł mój luby. Kamerzystę i zdjęcia moi rodzice. Zespół rodzice mojego., A resztę płaciliśmy na pół
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.