Menu

Przyjaciel na wagę złota

Czy macie wokół siebie ludzi, którzy są zawsze przy was w potrzebie, którzy potrafią was wesprzeć, którzy są przy was na dobre i na złe? Czy masz kogoś takiego przy sobie? Czy przeżyłaś jakąś sytuację, kiedy to pomoc takiej osoby okazała się bezcenna? Opowiedz nam o swoim przyjacielu lub przyjaciółce i o tym jaką rolę odgrywają oni w twoim życiu, może wzmocni to wiarę w ludzi.

Ania
 1497  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

pomoc przyjaźń przyjaciel wsparcie

Odpowiedzi

samanita
Mam przyjaciolke, poznal nas moj maz i jakos od razu wytworzylo sie cos miedzy nami, ze ta przyjazn dosc szybko sie rozwinela. Moge na nia liczyc w doslownie kazdej sytuacji. Mam tez bliska znajoma ze szkolnej lawy w szkole sredniej, nie mowimy o sobie przyjaciele, ale rowniez mozemy na siebie liczyc i sobie ufac. No i co dziwne i smieszne jestesmy bardzo do siebie podobne, jezeli chodzi o sytuacje zyciowe itp. Tego samego roku bralysmy slub w tym roku obie bedziemy mialy dzieci i wiele innych sytuacji jest u nas zbiegiem okolicznosci podobna. No i oczywiscie nie moge zapomniec, ze moim przyjacielem od zawsze byl moj maz:)
daryjka87poznan
Mam kilka bliskich mi osob ale czy mozna je nazwac przyjaciołkami to nie wiem sama. Raczej chyba tylko jedną.
desdemonka
nie mam przyjaciół i nie chce ich mieć ,ani tych rzeczywistych ani wirtualnych...zbyt wiele razy zawiodłam sie na ludziach którzy nazywali sie moimi przyjaciółmi..
moim jedynym przyjacielem jest mój mąż ....nigdy sie na nim nie zawiodłam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.