Menu

Przyjaciele naszych dzieci

Naturalną koleją rzeczy jest to, że nasze pociechy się zaprzyjaźniają czy to z rówieśnikami ze szkoły, czy kolegami i koleżankami z sąsiedztwa. Czy pozwalacie przyprowadzać dzieciom ich znajomych do domu, czy mogą się wspólnie bawić w pokoju? Czy też jesteście przeciwne wizytom domowym? Czy wasze dzieci chodzą do kolegów? Czy lubicie przyjaciół waszych dzieci, czy też w ich towarzystwie są osoby, z którymi wolałybyście by się nie spotykali? Czy znacie rodziców tych dzieci? Opowiedzcie jaki macie stosunek do znajomych waszych pociech.

Ania
 1098  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie dzieci koledzy koleżanki

Odpowiedzi

LaMandragora
Kolezanki corek bywaja u nas i odwrotnie, cory bywaja u kolezanek. Starsza odkad poszla do szkoly (6 lat) zaczela nawet nocowac u kolezanek, kolezanki zas nocuja u nas. I tak jest ok. Srednia tez ma swoje kolezanki. Na razie niewiele, ale jednak. Nocowac jeszcze u nikogo nie nocowala, ale jak bedzie starsza i wyrazi taka ochote to czemu nie.
edyta2010
starszy syn to dusza towarzystwa więc przewija się u nas mnóstwo dzieci od najmłodszych lat i koledzy i koleżanki z bloku lub z klasy. ma swojego przyjaciela który nocuje u nas a syn u niego znamy się z mamą ,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.