Menu

Przyjaciółka

Kim jest dla was przyjaciółka? Ja mam moją jedyną i kochaną Madzię i traktuje ją dosłownie jak siostrę. Wie o mnie wszystko, zna każdy najmniejszy szczegół mojego życia, moje myśli – i tym samym się odwzajemnia. Zawsze w każdej sytuacji mogę na nią liczyć. Dla mnie przyjaciel to ktoś kto bezinteresownie służy pomocą i po prostu swoja obecnością, kto nas wspiera i rozumie, kto umie słuchać i kto umie mówić.

johanna
 495  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

przyjaciółka

Odpowiedzi

marzenkag
Ja niestety nie mam takiej osoby...Kiedys byla,ale....:(
zadjer1
Ja po ostatniej pseudo przyjaźni.Bo to koleżanka mnie tak nazwała unikam znajomości z kobietami.Już wiem że przyjąźń wg tej dziewcyzny polegała na tym że to co ona powie to jest świete a ty muszisz się z nią zgodzić a jak nie to wypie.....i to z groźbami.
Ale i tak jestem szczęściarą mam przyjaciółkę choć daleko bo wyjechała do Anglii po tym jak się wprowadziłam do jej miasta to ona uciekła.Czasmi bardzo brakuje mi jej rozmowy w cztery oczy nie przez gg, nie przez skype.Ale i tak wiem,że mogę na nią liczyć.
Przyjąź to coś bardzo cenengo i cos co trzeba pielęgnować.
Za to mam dużo koelżanek z którymi moe pogadac o dzieciach,o złym humorze,o radości ale bez zwierzeń.....Już się nauczyłam..:)
agnesse81
Macie racje, to osoba, która mimo upływu lat jest ciągle przy nas i zawsze można na nią liczyć...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.