Menu

Przyjaciółki

Postanowiłam was zapytać czy też tak miałyście,że po zajsciu w ciążę niektóre bliskie przyjaciółki,znajome po prostu odwróciły się od was,ja tak miałam teraz prawdziwych przyjaciół na palcach mogłabym zliczyć,to takie przykre i smutne zarazem.

Miliana23
 764  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciaża mama dziecko

Odpowiedzi

Anciacia
Ja mam jedną przyjaciółkę. (prezent)
alinagj1o2
Nic takiego nie zauważyłam . Może w twoim przypadku to koleżanki a nie przyjaciółki bo jak masz naprawdę przyjaciółkę to jej bez różnicy czy jesteś w ciąży.Prawdziwa przyjaciółka będzie cieszyć się się z tobą.Koleżankom czy kumpelką to jest obojętne bo w zasadzie jesteś dla nich jak wiele innych.
sque
Nie w czasie ciąży a w czasie studiów jak wyjechałam z rodzinnej miejscowości to została mi tylko jedna prawdziwa przyjaciółka z którą fakt, że rzadko się widujemy ale przynajmniej raz w tygodniu do siebie piszemy. W czasie studiów poznałam jedną jeszcze dziewczynę, która aż całe 2 lata była prawdziwą przyjaciółką dopóki nie powiedziałam jej prosto w oczy co myślę o jej facecie i wpadce, od ponad 2 lat nie odzywa się do mnie, choć ja bardzo bym chciała, ale przymuszać nie będę. Także nie martw się najważniejsza jest jakość a nie ilość, jak już ktoś wcześniej napisał.
alinagj1o2
Przepraszam za błąd.
xkasiulax
Tak!....zostawiły mnie te które tak naprawdę nie były nigdy prawdziwymi przyjaciółkami!Zostały te PRAWDZIWE!
tlolek
mnie zostały tylko 2 znajome z dawnych czasów przed małżeńskich i bez dziecka (zamężne mamusie)...
a tak wszyscy się odwrócili w momencie kiedy zaszłam w ciąże. wiele osób było najzwyczajniej w świecie zazdrosnych że udało nam się mimo naszego młodego wieku do czegoś dojść (dom, praca, dziecko i po prostu szczęście z bycia razem)
agnese32
ja mialam odwrotnie byly kolezanki dopoki nie mogly miec dzieci. a jak tylko je mialy udawaly ze mnie nieznaja ale mnie to zwisa. nie sa godne przyjazni i nie byla to napewno prawdziwa przyjazn. tak wiec nie przejmuj sie , prawdziwa przyjazn to ta ktora jest w smutkach i radosci . wystarczy 1 ale prawdziwa i szczera nie 2 licowa . ja mam do dzis przyjaciolki ale niestety spotykamy sie jak jestem w polsce , piszemy i rozmawiamy przez skajp . (awve)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) sa poprostu zazdrosne (chora)(chora)(chora) . TO DLA CIEBIE (cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)(prezent)(prezent)
amalka
A ja napiszę tak- wartościowe (kobiece) znajomości zawarłam gdy na świat przyszedł Krzysio (grins) Aczkolwiek mam kilka bliskich mi koleżanek z wcześniejszego okresu. Byłam mile zaskoczona gdy bardziej mogłam liczyć na "zwykłą" znajomą niż na "przyjaciółkę"... Jest jedno mądre powiedzenie: "Kto przestaje być przyjacielem, ten nigdy nim nie był". Smutne ale prawdziwe...
daryjka87poznan
Nie u mnie tak nie było.
izkalepszy
mam dwie prawdziwe przyjaciółki które zawsze są ze mną...a koleżanki też się mi nie wykruszyły,spotykamy się jak kiedyś(kciuki)
tymianek
prawie wszystkie moje przyjaciółki porozjeżdżały się w rózne strony świata. Jedyny kontakt mamy przez skypa oraz jak przyjezdzają na wakacje do PL, to obowiązkowo mają mnie odwiedzić ( inaczej foch ).
Poza tym jak wyszłam za mąż, to przeprowadziłam się na inne osiedle, więc "podwórkowe" znajomości, też się wykruszyły.
A odkąd Damianuś przyszedł na świat, to mam nowe "dzieciate" znajome z obecnego osiedla, może nie są to przyjażnie, ale koleżanki też warto mieć.
A niedawno odezwała się moja pierwsza przyjaciółka jeszcze z podstawówki i jesteśmy na etapie odkurzania znajomości - w sumie to mamy wrażenie, że nie było między nami tych lat "rozłąki".
emikacpi
Ja od lat 8 mam jedną i tą samą przyjaciółkę która sprawdziła się w tym czasie co byłam w ciąży , natomiast parę koleżanek odwróciło się i wyśmiało mnie że jestem w ciąży no ale dobrze że tak się stało bo wiem kto tak naprawdę jest wart mojego czasu
beatka7623
Nie. Moje przyjaciółki są prawdziwymi przyjaciółkami Pewnie że nie widujemy się często Wszystkie mieszkamy w innych miastach i mamy rodziny ale jak któraś przyjeżdża do rodzinnego miasta zaraz sie spotykamy np na browarku (kciuki)(kciuki)(grins) Z resztą dzwonimy zawsze do siebie (kciuki)
A w Twojej sytuacji to nie były prawdziwe przyjaciółki lepsza jedna a sprawdzona niż 10 tylko do imprez
Miliana23
Dziekuję za miły odzew widzę że sytuacja u was zróżnicowana oczywiscie macie racje widać teraz kto był prawdziwym przyjacielem a kto zwykłym znajomym na przysłowiowe ''cześć" na ulicy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.