Menu

Przyjaźń

Czym jest dla Was przyjaźń?
Jak poznałyście Waszych przyjaciół?
I skąd wiadomo, że kogoś można nazwać przyjacielem?
Przjechałyście się kiedyś na osobie, którą uważałyście za przyjaciela?

felicity
 689  9

Odpowiedzi

Juli1303
To czas przynosi przyjaciól. I nie musze ich tak nazywać by nimi byli.
sabina
@juli: pięknie to ujęłaś.
Dla mnie przyjaciel to wybrana rodzina.
Niestety pod ostatnim zdaniem w treści pytania muszę się podpisać.
Agula
Przyjaciółkę miałam od przedszkola, nic nas nie rozłączyło nawet zmiana miejsca zamieszkania przeze mnie. Zawsze miałyśmy dla siebie czas. Dopiero gdy zaszła w ciąże wszystko zaczęło się psuć. Nie udawało nam się spotkać. Przeprowadziła się do męża i od ok 2 lat jej nie widziałam. Ostatnio powiedziała, że to moja wina, że się nie widziałyśmy przez tak długi czas :( Chyba już nie jestśmy przyjaciółkami. Od tego czasu nie mamy nawet kontaktu na gg, czy mailowego. Choć próbowałam.
Maria25
Mam przyjaciela od wielu wielu lat. Na początku mój obecny mąż troche był zazdrosny, jednak po jakimś czasie zrozumiał, że nie ma o co :)
Akoo
Mam 2 przyjaciółki, nie pamiętam momentu abym nazwała je przyjaciółkami. Z czasem tak po prostu wyszło a znamy się z czasów szkolnych. Jedna chodziła ze mną do klasy a druga mieszkała w sąsiedztwie.
sabina
Z moją najbliższą przyjaciółką znamy się od liceum. Ani po urodzeniu przez nią pierwszego, ani drugiego dziecka nic się między nami nie zmieniło :) Fakt, że widujemy się rzadziej, co jest zrozumiałe, ale strasznie się cieszę z tego, że pomimo odmiennego stylu życia nie straciłyśmy kontaktu. W naszym przypadku chyba nas to jeszcze bardziej ze sobą połączyło :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.