Menu

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą

Czy wierzycie w przyjaźnie pomiedzy kobietą a mężczyzną?

bina
 690  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina przyjaźń mężczyzna kobieta

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moj kuzyn jest moim najlepszym przyjacielem. Moge z nim o wszystkim porozmawiac. To wlasnie on pomaga mi zrozumiec sposob w jaki tykaja mezczyzni, ja pomagam mu zrozumiec kobiety. To jest naprawde wspaniale. Powiem tyle, ze dzieki rozmowom z nim udalo mi sie wiele moich problemow malzenskich rozwiazac. A i ja jemu pomoglam z wielu kryzysow wyjsc. Bo kobiety i mezczyzni naprawde sa inni.

Ale czy taka przyjazn bylaby mozliwa, gdyby nie byl on czlonkiem mojej rodziny? Nie wiem. Czesto wlacza sie jednak aspekt seksualny, uczuciowy i albo taka przyjazn konczy sie lozkiem albo prowadzi do rozczarowania, kiedy druga osoba uczucia nie odwzajemni.
bina
No własnie. Chodzi mi raczej o przyjaźń z "obcym", a więc nie członkiem rodziny. Właśnie ten aspekt seksualno-uczuciowy wydaje mi się jest największą przeszkodą :/
felicity
Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem : )
kasia13_archiwum
@felicity... ale tu jest wlasnie ten aspekt seksualny, a mi sie wydaje, ze @bina miala na mysli zwiazek platoniczny, bez podtekstu seksualnego, na zasadzie brat - siostra, tylko, ze z obcym czlowiekiem.

Mi sie wydaje, ze na najpewniejszej drodze jest sie przyjazniac z homoseksualista. Z drugiej strony moze sie zdarzyc, ze uczucia odezwa sie z naszej strony. Oj... czyli jednym slowem jestem bardzo sceptyczna jesli chodzi o takie platoniczne zwiazki.
ricky
Moim zdaniem taka przyjaźń nie jest niestety możliwa. Mężczyźni zazwyczaj (chcąc nie chcąc) widzą w kobiecie "kochankę", a kobieta zazwyczaj angażuje się emocjonalnie. Moje "przyjaźnie" z kobietami najczęściej kończyły się w łóżku, a seks jak wiadomo, psuje wszystko. Aczkolwiek przyznam że mam kontakt z kilkoma moimi eks, z którymi się przyjaźnie (już po fakcie).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.