Menu

Przyjaźń po rozwodzie

Wiecie co? Zastanawiam się czy istnieje coś takiego jak przyjaźń po rozwodzie czy ogólnie po rozstaniu. Bądź co bądź mój jeszcze mąż jest ojcem mojego syna i chciałabym ułożyć sobie z nim jakoś w miarę poprawnie relacje. Tylko czy to jest w ogóle możliwe? Cały czas mam do niego żal, że stałos ię tak jak się stało i zwyczajnie nie bardzo umiem traktowac go poprzyjacielsku. Nie wiem, może to przyjdzie z czasem. W każdym razie będę się starać. Jak myślicie czy takie przyjacielskie relacje są możliwe?

panidomu
 1165  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość przyjaźń rozstanie

Odpowiedzi

krasna1
Nie jestem w takiej sytuacji,ale na dzień dzisiejszy mówię,że nie chciałabym utrzymywać kontaktów z moim byłym mężem ,bo skoro nie układało nam się wcześniej dogadać to dlaczego nagle teraz mam być jego przyjaciółką.
Nie,nie.
krasna1
Z dzieckiem niech sobie utrzymuje kontakt,ale ze mną nie ma takiej potrzeby.
Chociaż jeśli rozwód byłby z jego winy to dlaczego wcześniej nie pomyślał o dziecku?
krasna1
Ja wiem Ninka i dlatego pewnie nie broniłabym i nie nie nastawiała dziecka przeciwko ojcu.
Ale to trudne
ania77
A ja mysle ze przyjazn jest mozliwa. To zalezy tylko od samego siebie lub oczywiscie patrnera charakteru. Ja mam EX z ktorym jestem zaprzyjazniona. Znam tez pare z dzieckiem ktorzy sa przyjacielami. Ale przyjazn moze przyjsc dopiero wtedy, kiedy zwiazek jest zupelnie skonczony, tzn. nie ma uczuc milosnych lub ochoty na inne rzeczy...;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.