Menu

Przyszłość dziecka zabiezpieczona

Witam dziewuszki czy Wasze dzieci są przez Was jakoś zabezpieczone materialnie. Mówie o jakichś książeczkach że wpłacacie im pieniążki. My mamy książeczkę specjalną dla Mai i wpłacamy jej tam pieniążki będzie mogła wybrać dopiero wieku 21 lat.

iwona1985
 700  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse przyszłość pieniążki dziecko

Odpowiedzi

Punia
my też chcemy alkowi coś takiego założyć:] mozesz mi na @ napisac cos wiecej o tej książeczce?? jaki to bank, jaka jest minimalna kwota wpłaty- jak często należy wpłacać i takie tam :] z góry dzięki
pozdrawiam
kaisaa4
o to ja tez proszę takie informację na @
Pineczka
Ja też chętnie coś bym się o tym dowiedziała bo według mnie to jest świetny pomysł.
edyta1161
moi rodzice zalozyli dla mnie w WINTERTUR...i po 16 latach wplacania po na poczatku 50zł a potem 75zł dostalam w wieku 21 lat 2,500zł!! tak ich wych... wiem co myslicie ze moi rodzice mnie oszukali ale niestety maja tyle kaski ze nie potrzebna im ta moja,mam cala teczke i pokwitowania wplat i odbioru gotowki(placze)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
beatka7623
No ja nie wpłacam Bo ja miałam zakładaną polisę posagową na kwpotę 45000 taką własnie że mając 21 lat mogłam wypłacić No i po zmianie pieniążków zaproponowano mi 70 zł Kpina Moja mama się normalnie popłakała kupę kasy wpłacała na tą książeczkę a że nieźle w tamtych czasach zarabiała to wpłacała

A ja teraz się boję ze założę jakąś plisę dzieciom a za parę lat okaże się że na lizaki im zostanie Polska jest krajem nie stabilnym jeżeli chodzi o te sprawy A niedługo wejdziemy w euro i ciekawa jestem co wtedy Pomyślę o tym za parę lat jak się to uspokoi (kwiatek)
edyta1161
@beatka7623 zgaddzam sie z toba w 10000%
beatka7623
A ja polisę miałam zakładaną w PZU bo to dawno temu było Nie polecam
aneta1262
ja juz tez o tym myslalam tylko musze troche sie z tym wstrzymac i poczekac az nasza sytuacja finansowa sie ustailizuje
beatka7623
@edytko Ja wywalczyłam od PZU 2500 Bo nie było mnie stać na adwokata To było polubownie załatwiane Więc gdybym założyła im sprawę to bym więcej zyskała A ilu ludzi odebrało tą kwotę którą im przyznano Sama znam wielu Tylko gmachy sobie stawiają za nasze pieniadze (zlosc)
edyta1161
a ja mialam w WIRTENTUR...chyba tak to sie pisze
Pineczka
W takim razie, skoro tak w tych bankach oszukują, może najlepiej założyć sobie własną książeczkę(grins) To znaczy, skarbonka, do której wpłaca się co miesiąc stałą kwotę dla dziecka(grins) Może tak właśnie zrobię i za nic w świecie nie będę ruszać tych pieniędzy...
sque
na mnie jest założone konto oszczędzające jako dla córki i wpłacane jest co miesiąc 50zł, chyba że mogę więcej to wpłacam więcej, codzień widzę jak kwota rośnie, nie dużo ale rośnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.