Menu

Przyszłość - Nasze obawy i nadzieje z nią zwiazane

Jak będą wyglądały nasze finanse? Czy będę miała tego samego partnera? Co chcę osiągnąć zawodowo? Przyszłość jest nam nieznana dlatego często boimy się tego, co się jeszcze może wydarzyć. Znacie takie obawy? Jak reagujecie na takie myśli i jak sobie z nimi radzicie?

Ania
 1311  3

Odpowiedzi

artanis
Ja niedawno miałam mętlik w głowie. Nie wiedziałam czy zostanę w tym mieście, czy mam przyjąć lepszą ofertę pracy ale znów skazywać mojego synka na przeprowadzkę, czy uda mi się znaleźć mieszkanie bo z poprzedniego musiałam się wyprowadzić... Masa niewiadomych... ale odpuściłam. Przestałam się martwić, uwierzyłam, że prędzej czy później wszystko się ułoży i układa! Trzeba czasem uzbroić się w cierpliwość;)
kasia13_archiwum
Stawiam sobie rozne cele i poprzeczki w zyciu... Czasem jednak przychodzi taki moment, chwila zastanowienia... a jak sobie nie poradze z tym wszystkim?
Na szczescie nie jest to za czesto... ;)
Agula
Witam wszystkie mamy. Urlopik się skończył pora na pracę :)

Teraz gdy jestem po ślubie, wiem, że gdy pojawią się jakiekolwiek problemy nie jestem sama. Oczywiście wcześniej liczyłam na rodziców i nadal mogę jednak to coś innego. Puki co nie myślę, że coś złego może się stać...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.