Menu

przytulaczki

Czy wasze dzieci maja takie ulubione przedmioty? Mój Dawid ma kocyk który jest jego ulubionym przytulaczkiem, gdy jest zły, zmeczony czy poprostu chce sie wyciszczc bierze kocyk i smoka i to jest lekarstwo na całe zło...Kocyk jest juz bardzo wyświechtany ale nie zamieni go na żaden inny, nawet przez sen go głaszcze i tuli...

jolla30
 769  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie przytulanki

Odpowiedzi

koza54
ja jestem ulubionym przytulaczkiem mojej córci (grins) do rzadnych maskotek, kocyków itd. nie che się przytulać.
aneta1262
moje maja pieluszki i od kąd wzielam im smoczki maja również swoje misie (grins) z ktorym spia (grins)
mammma
wstyd sie przyznać ale moja córa do drugich urodzina najbardziej ukochała sobie tetrę. oczywiście miała inne zabawki (grins) teraz ma dwa misiaczki w domu, z którymi spi i lalę olę w przedszkolu. dziś ola wraca na weekend do domu i czeka ja pranie w pralce (grins)
tlolek
kocyś musi być....tragedia jak trzeba uprać musze przed dzieckiem uciekać żeby mi go z pralnie nie wywlekł(smiech)(smiech) ostatnio coś mu odbiło i targa do łóżeczka 2 kocyki i misia, ostatnio spał z samochodzikiem
anulaw
Kacper nigdy czegoś takiego nie miał,a Tomcio bez swojej podusi nie zaśnie musi ją przytulać i trzymać rożek.
korek221
Grześ kiedyś miał kocyk , a teraz spać idzie z całym stosem pluszaków i nie zaśnie póki nie policzy całego "inwentarza",czy wszyscy obecni(krejzolka) niedługo braknie dla niego miejsca w łóżku bo tych maskotek jest aż grubo i co je wieczorkiem wywalam na półkę to przez noc wszystkie "cudownym sposobem" znajduję z powrotem pod kołderką(grins)
Martuska
kocyk i podusia, to to co Weronisia lubi najbardziej, ale bez tego tez zasnie, aby tylko był smok
beatka7623
U nas jest różowa owieczka no i smok (grins)
Danusia79
Moja córka ma poduszkę kwiatek i maskotkę pingwinka i bez niech licho z zasypianiem, a synkowi nic nie trzeba do szczęścia prócz mamy(grins)(grins)(grins)
Renattt32
a mój kacper miał kocyk i monio, ale juz z tgo wyrosł
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.