Menu

Przytulasek

Mamusie czy Wasze pociechy mają misie przytulanki do spania? Moja Wiki ma dwa takie przytulaski pieska i misia :)

karolcia514
 557  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie przytulanka spanie

Odpowiedzi

myszka838383
mój ma misia, foczkę i owieczkę (grins) śpi z nimi na zmianę :)
babooshka
Młoda (3,5 r.) takiej stałej przytulanki nie ma,bywało że miała fazy, że zasypiała z zygzakiem czy innym autkiem, ale generalnie nie ma takiej ulubionej.
Choć wyjątek stanowi żywy kot:D (w ciągu dnia lubi się koło kocicy układać na łózku)
karolincia
Magda nie ma ulubionej przytulanki ale czasem ma taką zachcianke żeby zasypiać z jakąś maskotka albo szmacianą lalką
Majaaaaaa0000
Moja do spania co dzień wybiera sobie coś innego...(kciuki)(kciuki)(kciuki)
kasiulka1985
mój tylko i wyłącznie z pieluszką, zanim zaśnie to się musi nią "wymiziać" po buźce (grins)
amalka
Na oparciu Krzysiowej kanapy rządkiem siedzą różne maskotki. Co dnia mały wybiera jedną (lub dwie) i jest przy tym sprawiedliwy hehe Co wieczór staje przed "wystawką" i recytuje- "Wczoraj spał/a ze mną ..., przedwczoraj ... więc dzisiaj ..." Słodziaczek mój (cukierek)

Ps. Bywały również "przytulanki" niestandardowe hehe Krzysio spał już wtulony w: odkurzacz, organki, wiertarko wkrętarkę, pompkę do materaca, pompkę do roweru, pilota do nagrywarki... (smiech) Mamy kilka fajnych zdjęć (grins)
katarynka3311
Moja corka ma pieska o imieniu Hau:). Nie zasnie bez niego. Ja te maskotke dostalam na 18-stke od przyjaciol, wiec swoje lata ma(prezent)
katarynka3311
Moja corka ma pieska o imieniu Hau:). Nie zasnie bez niego. Ja te maskotke dostalam na 18-stke od przyjaciol, wiec swoje lata ma(prezent)
katarynka3311
Moja corka ma pieska o imieniu Hau:). Nie zasnie bez niego. Ja te maskotke dostalam na 18-stke od przyjaciol, wiec swoje lata ma(prezent)
Ada3610
Mój synek ma dwa słoniki
margolcia85
Mikołaj od niedawna używa Misia - Miki ma 5 lat do tej pory to taka nasza tajemnica śpi z niuniuą :) To pieluszka kolorowa której uzywamy od zawsze - Gabruysia własnie tez się do takiej przyzwyczaja :)
daryjka87poznan
Ma i co rusz zmienia na innego misia :D
tymianek
Mój Damiś ma ukochaną Zuzie super bohaterkę, agentkę filmową - tak na nią mówi (grins) , a jest to po prostu pluszowy kot. Oczywiście w nogach łóżka muszą leżeć: żaba, lewek, misio, a przy poduszce siedzieć Kubuś Puchatek.
Od kilku dni do Zuzi dołączyła maskotka Ufoludek z bajki Toy Story.
clyde22
Nasz też ma, ale zmienia mu się co jakiś czas... Czasem zasypia z "byle czym" w rączce, bo akurat tak chce...
smerrfetka
Moja sasetka ma MISIA ODŻUSIA !!!! Ma go od 2 roku życia czyli już 5 lat jest taki biedny już wymiętolony kilka operacji w swoim życiu przeszedł,oczy wypadały no naprawde wygląda okropnie,ale ON jest najukochańszy dla niej!!JAKIEŚ 2 LATA TEMU pojechaliśmy do smyka tam jest fabryka misiów!!! dałam za miśka 100 zł z ubrankiem i taki w miarę podobny do tego co ma!!ALE go nie chciała siedzi 100 zł na półce nie pptrzebny czort!!!(pout)(pout)(pout) za żadne skarby nie chce go oddać!!!!!!TYLKO ODŻUŚ SIĘ LICZY (grins)
emiliab
Mój synek ma "Jujaka". To pluszowy Bolek, ale On nazwał go Jujak. Lubi spać też z pluszowym Generałem Golonką i Nemo.
renata29
Moje dzieci zasypiają z pieluszkami tetrowymi w rączkach,starszy synek miał też okres,że wszystkie pluszaki zabierał do łóżka,układał rządkiem na poduszce,przykrywał kołdrą i sam próbował się jeszcze wcisnąć a gdy brakowało miejsca,miśki lądowały w nogach :)
sylwia30177
Moja zasypia z taka małpka przytulanka,dostała od babci i od dnia narodzin z nia sie nie rozstaje:)Jak chce spac to bierze małpke i juz wiem ze Maja chce spac:)
mala21
Kacperek zawsze z czymś chodzi spać. Nie zawsze jest to maskotka. Ostanio nawet wybrał chankle do ćwiczeń
natuuusia19
wiki nie ma stalej zabawki:) nie potrzebuje ich do zasniecia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.