Menu

Pulmex baby! Pytanie

Dziewczyny, czy mozna smarowac mascia pulmex baby dziecko, ktore ma goraczke?. Mala ma 38. 5 w pupie, katar i trooche kaszle! Podalam jej juz calpol i zastanawiam sie czy jej nie wysmarowac!Tylko nie wiem czy masc rozgrzewajaca nie podwyzszy jej temperatury.

joannamysz
 778  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

pulmex baby goraczka

Odpowiedzi

ryzawa535
ja smarowalam kiedy synek mial kaszel i katar a jesli chodzi o goraczke to nie wiem smaruj moze wtedy kiedy nie ma temp.
Daga81
Raczej nie smaruj jak jest gorączka.Ja się tak załatwiłam i w konsekwencji Filip miał jeszcze wyższą
jadzia23
synka posmarowalam przy goraczce i zaczel tak krzyczec jakbym go czyms poparzyla. od razu pod zimna(letnia) wode i zaraz wszystko zmywalam.....nie polecam.
Kayah
Nie smaruj...to rozgrzewa jeszcze bardziej...ja ostatnio nasmarowałam synka bo myślałam że to przeziębienie i dostał 40 stopni gorączki...
agnese32
z tym ze w pupie odejmuje sie tempke -5 zawsze - nie smaruje zadna mascia robie inchalator na wszystkie choroby zwiazane z gardlem czy przeziebieniem
lizzy11
też sądzę że przy gorączce lepiej nie smarować, to maść rozgrzewająca, więc raczej niewskazana przy podwyższonej temperaturze, ale kiedy gorączka minie to kaszel czy przeziębienie jak najbardziej :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.