Menu

Punktualna czy spóźnialska

Jaka jesteś? Jesteś wszędzie na czas z zegakiem w ręku, a nawet i wcześniej na wszelki wypadek, czy też należysz do osób spóźnialskich, którzy zawsze wszędzie są po czasie? Z czego waszym zdaniem wynika spóźnialstwo? Z braku organizacji? Opowiedzcie do której z tych dwóch grup należycie i jak z tym żyć!? Czy denerwujecie się na osoby, które nie są punktualne? Czy też nie robi to na was wrażenia i spokojnie czekacie?

Ania
 1772  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

cecha spóźnialstwo charakter punktualność

Odpowiedzi

monique25
dokladnie jak @asafi
Nula139
Tak samo jak moje poprzedniczki.
daryjka87poznan
Dokładnie tak samo jak poprzedniczki :)
irekzboralski
sama jestem zawsze punktualna a nawet sporo przed czasem...ale jak sie gdzieś wybieram razem z mężem to na bank się spóźnimy...nawet na własny ślub spóźnilismy się kwadrans i ksiądz już wyglądał czy czasami się nie rozmyśliliśmy:)
mycha2706
Identycznie jak Iwonka:)Nienawidzę jak się ktoś spóźnia.
lwica
Jestem osobą bardzo punktualną i denerwują mnie spóźnialscy, myślę ,że to jest brak szacunku względem drugiej osoby.
agnieszka79
jestem bardzo punktualna,nie lubię spóźnialskich
izkalepszy
ja tęż jestem punktualna...za to rodzina mojego B jest bardzo spóźnialska co doprowadzało mnie bo szału ale w końcu ich nauczyłam że do mnie przynajmniej przychodzą w miarę punktualnie.
Nicoletta
spóźnialska...
nie raz nawet bardzo :D
no i tak jak wy nie lubię spóźnialskich :D
samanita
Jestem punktualna, a nawet czasem za wczesnie sie gdzies zjawiam, ale za to moj maz jest strasznie spoznialski, razem czesto sie spozniamy. A jak jasie umawiam, ze ma np po mnie przyjechac czy cos zrobic na konkretna godzine to mowie mu o pol godziny wczesniej bo wiem ze zawsze sie spozni ze ma byc np na 13.30 on ok 14 jest:) j czekam oczywiscie o 14:)
xkasiulax
jak smerffetka zawsze przed czasem
Panterka
Zawsze przed czasem...
beatka7623
Ja również jestem punktualna aż do bólu I strasznie mnie wpienia jak ktoś się spóźnia Rozumiem jak z przyczyn nie zawinionych Bo tak też bywa ale notoryczne spóźnianie .....To jest dla mnie brak poszanowania drugiej osoby
MiJa
lwica i beatka7623 podpisuję się pod waszymi wypowiedziami:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.