Menu

punktualność....

jak się umawiacie gdzie kolwiek to jesteście punktualne??czy zawsze się spóźniacie??????


ja zawsze jestem przed czasem,jeszcze nigdy nigdzie sie nie spóźniłam,wolę poczekać niż biec na łeb na szyję....a jak to wygląda u Was???

przeważnie jestem..

smerrfetka
 795  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport czas

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Punktualna, nawet przed czasem jestem.
NIENAWIDZE SPOZNIALSTWA!!!!!!
Adam33
Kobietom daje godzine poczekac

zart - z zadna ostatnio nie umawialem sie. W sprawach zawodowych jestem obowiazkowy i punktualny , zdarza mi sie jednak na ostatnia chwile pedzic po dziecko do przedszkola. Raz nawet zapomnialem i pani alarmowala na komorke.
betty
kiedy nie pracowałam to miałam czas na wszystko i zawsze byłam punktualna... teraz... wszystko w biegu więc i często się spóźniam...
Zana
dla mnie jak ktoś się spóźnia,nie ma szacunku do osoby z którą sie umawia ... oczywiście nie mam tu na myśli np korków czy sytuacji podbramkowej kiedy dzwonię że się spóźnię i mniej więcej ile jeszcze potrwa ... jestem bardzo punktualna
karolcia514
zawsze wole być parę minut przed czasem i tez bardzo nie lubię spoznialstwa wrrr......
emiliab
Nie lubię spóźnialstwa i dlatego ja zawsze jestem punktualna.
tymianek
jestem zawsze przed czasem, jak ktos się ze mną umawia i się spóźnia 10 min i w tym czasie nie daje znaku zycia, to nie czekam.
lola86
zawsze jestem 5 -10 minut przed czasem . I raz spóźniłam się do kumpeli 10 minut(był wypadek i nie można było objechać ) a ta dzwoniła już 3 razy gdzie ty jesteś stało sie coś . (grins)(grins)
natuuusia19
staram sie nie spozniac i raczej mi to wychodzi:) nie mowie, ze nigdy sie nie spoznilam ale to baaarrrddddzzzzoooo zadkie przypadki a sponienie minimalne... tak do 10 min i zawsze uprzedzam oczekujacego:)
MAJA15
Jestem punktualna!!!!Wolę być nawet przed czasem!!(grins)(grins)(grins)(grins)
Beatris0302
złości mnie to jak ktoś się spóźnia!(zlosc) Za to ja zawsze jestem przed czasem.. A jeśli wiem że nie dotre gdzieś o tym czasie, to o wiele szybciej daje znać.
Magda27
Różnie to bywa jeśli idziemy do lekarza to zawsze przed czasem a jeśli spotykamy się ze znajomymi to zdarza nam się spóźniać(wow)(wow)
elizka
punktualna tylko do lekarza i na ważne spotkania - a osobiście lubię się spóźniać w życiu codziennym
już mam to w genach :) ....
katarynka3311
Spóźnialstwo to , to czego nienawidzę. Dlatego nigdy się nie spóźniam
JustiSam
To zalezy...ale zazwyczaj sie spozniam(grins)
renata29
przed czasem jestem raczej rzadko,przeważnie lecę z wywieszonym językiem żeby być na czas bo nie lubię się spóźniać ale wybrać się wcześniej nie umiem,staram się być punktualna,jeśli zdarza mi się spóźnić to jest to kwestia kilku minut :)
Iwona1977
staram sie byc punktualna ,czesto jestem przed czasem a ze poruszam sie komunikacja miejska czasem zdarza mi sie spoznic ( nie z mojej winy) wtedy zawsze dzwonie i urzedzam (nie czekam az ktos do mnie zadzwoni z pretensjami) na szczescie zdarza sie sie to bardzo rzadko , i jestem wyrozumiala jak ktos zawiadomi ze sie spozni ...nie robie z tego wielkiego halo
Kordelia
Staram się być punktualna, a nawet przed czasem (grins)
Runka
zawsze jestem minimum te 5 minut przed czasem.... choć kiedyś na randkę spożniłam sie połtorej godziny i w dodatku przyszłam z koleżanka, była zima i -15 stopni a on czekał
korek221
wolę być chwilkę przed czasem niż się spóźnić - nie trawię spóźnialców...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.