Menu

Puytanie o skarpetki

Witam mam pytanko, tylko saie nie smiejcie :)

Jak jest taki upal i np wychodze z dzieckiem na spacer ok godz 17 (ma 17 mc) to wiadomo ma sandalki ale czy musi miec skarpetki i sandalki czy nie musi miec skarpetek?? wiadomo jest goroca ja nie chodze w sandalach i skarpetach.Do tej pory nakladalam jej i skarpetki i sandaly i sie tak zastanawiam wlasnie dladczego tak sie dziecku naklada?? i czy wasze dzieci chodza w sandalach i skarpetkach?? Wiem ze glupie pytanie ale juestesmy tutaj po to zeby sobie pomagac prawda?? (kwiatek)

daisy5788
 652  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

skarpetki

Odpowiedzi

MiJa
ja sandałki zakładam na bose nóżki w taki upał(grins)
maja1482
ja też tak jak @MiJa(grins)
Magdzik
Ja zakładam mojej córce sandałki na bose nóżki w te upały. Ewentualnie jak bardzo raniutko wychodzimy i jest chłodniej to skarpety też kładę(awve)
mamapati
na bose, choc moja czasem sie upiera aby założyc skarpetki
teraz chodzi w skarpetkach bo sandałki sa na reklamacji
babooshka
Ja u nas na placu nie zakładam, ale jak ma iść do piaskownicy lub jest u babci (a tam mnóstwo piachu przy bramie) to wtedy tak. Zauważyłam że trudniej jej domyć nóżki (a właściwie paznokietki) a ostatnio nie cierpi się myć:P)
xkasiulax
w takie upały bez skarpetek
Magdzik
@babooska skąd ja to znam...czarne paznokcie(grins)(grins) Dlatego ja też do piaskownicy zakładam małej skarpety(awve)
babooshka
@Magdzik,tym bardziej że u nas tato kąpie królewnę wiecorem, a wiadomo facetowi nie chce się szorowac szczoteczka tych pazurków:P(grins)
babooshka
@Kasiu, zgadzam się, ale widzisz te problemy z domyciem, ale z tego względu o którym napisałaś to pozwalam na brykanie w domu na bosaka, tu i ówdzie kredki pod stópka się znajda czy inne zabawki , poza tym trawa na dworku też wymasuje stopóle(kciuki)
mammma
skarpetki zakłada się po to by pochłaniały pot i zabezpieczały stópki przed otarciami. ale w takie upały ja nie zakładałam córce skarpet.
monique25
nie zakładam skarpetek
Panterka
A czy wiesz, że skarpetki do sandałów to jest niemodne połączenie? Jacyków by Cię potępił(grins)(grins)

A tak serio, to popieram @Kasię;)
JUSTYS
bez skarpetek , teraz (latem)często biega na bosaka po podwórku ,do piaskownicy zawsze sandały ściągamy
daryjka87poznan
Na bose nozki zakładam buty.
babooshka
@Kasiu,jasne że struktura ziaren piachu insza(kciuki)no i ja też lubię to powiedzenie dlatego moja ma te pazurki nie domyte ostatnio(smiech)
Iwona1977
starsze dzieciaki biegaja na bosaka po podworku lub w klapkach, mala jeszcze nie chodzi wiec w wozku jest bez skarpetek i bez sandalkow ,chyba ze gdzies idziemy to wtedy zakladam same sandalki
Achcha
tylko z tym chodzeniem w piaskownicy na boso w Polsce jest taki problem, że niewiele piaskownic jest zamykana i przez to czysta a są takie pasożyty, które przenikają przez skórę stóp właśnie. No ale przecież nie będę dziecka w skarpety ubierać na plażę!(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.