Menu

PYRANTELUM A KARMIENIE PIERSIA

WITAM, MAM PROBLEM.. U CÓRCI 1.9 MIESIECY WYKRYLAM OWSIKI, DOKTOR PRZEPISALA JEJ I SYNKOWI (PRAWIE 4 LATA) ZAWIESINKE A NAM (RODZICOM) PYRANTELUM... SEK W TYM ZE ZAPOMNIALAM SIE ZAPYTAC CZY MOGE JA KARMIC PIERSIA, A MALA SIE DOMAGA... NIE MIALYCIE KTÓRA TEGO SWINSTWA I TO LEKARSTWO? NO I KARMILYSCIE PIERSIA? ALBO ILE PO ZAZYCIU TRZEBA CZEKAC BY MOC KARMIC?

silwerka23
 4033  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie pyrantelum karmienie piersią owsiki

Odpowiedzi

Ada3610
W ulotce jest napisane tak: Lek należy stosować w okresie karmienia piersią tylko wtedy, kiedy jest to bezwzględnie konieczne. Czyli chyba u ciebie jest to konieczne.
A żeby się upewnić to zadzwoń do lekarza, albo do szpitala. My w swoim szpitalu na oddziale neonatologicznym mamy taką Całodobową Poradę telefoniczna dla rodziców małych pacjentów -
(46) 864 96 32) zawsze jak czegoś nie wiedziałam to tam dzwoniłam
PatrycjaM
tak. Ja brałam kiedy syn miał ok 6miesiecy. Uważam ze mając pasozyty robie sobie i dziecku wiekszą krzywdę niż zazycie leku. Moja znajoma lekarka (pediatra) uwaza ze Pyrantelum nie nalezy traktować jak trucizny. Nie wiem jak lekarz kazał brac lek ale ja podaje przez 3dni potem przerwa 10-14dni i znowu 3dni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.