Menu

pyt,.odnosnie tego kota w piaskownicy

Pisałam ostatnio o tym zdarzeniu w piaskownicy tutaj http://www.netmama.pl/opinie/680847-0/ludzka-bezmy%C5%9Blno%C5%9B%C4%87.html
A więc tak dziś tez ten kot przyszedł,ale bez właścicielki, na pewno to był ten sam!!oczywiście się załatwił ,zakopał w piasek i zwiał.UDAŁO mi się zrobić mu fotkę z balkonu..Ale czy to coś da jak jest bez właściciela???-nie uznają go za bezpańskiego??
napisałam prośbę,podanie do spółdzielni,o zwrócenie na to uwagi,wymianę piasku w piaskownicy,zabezpieczenie odpowiednim ogrodzeniem i oznakowanie że kotom wstęp wzbroniony!!Straży miejskiej nie ma u nas jest tylko policja..Myślałam jeszcze o jakimś radnym z osiedla-jak myślicie?..
Może jakieś podpisy są potrzebne od mieszkańców???coś by szybciej zareagowali..Nie mogę patrzeć na te dzieci bawiące się teraz w tej piaskownicy..(pout)(pout)

Kasia1978
 744  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie choroby przenoszone przez zwi

Odpowiedzi

LaMandragora
jw. szczegolnie, ze kot byl sam, bez wlascicielki, wiec nie udowodnisz, ze ona go tam prowadza/la umyslnie. Kto jak to kot, sam sobie przyszedlo i zrobil swoje. Tak robi wiele kotow... Taki urod publicznych piaskownic.
LaMandragora
uroK*
Kasia1978
czyli co nie meldować??bo to nic nie da?
czy czekać aż zrobię fotkę durnej właścicielce by mieć dowód?
LaMandragora
nie, melduj, melduj... :) Dadzia ma racje, tak czy inaczej nie odpuszczaj, czy to cos ta czy nie, warto przynajmniej probowac.
krasna1
melduj,
przecież dzielnicowy czy policja jest w stanie przeprowadzic wywiad wśród sąsiadów a nawet jak nie będzie ślepy to zauważy owe koty w domu
margolcia85
ALE BYM ZROBIŁA GNUJ! Ja na takie akcje jestempierwsza, osiedlowy radny to dobry pomysł - tak samo jak policja - zdjęcie chociaż bez własciela naświetla problem - załaczaj gdzie się da - do wszelkich wniosków - petycja i podpisy rodzicwó to też super pomysł - u nas na publicznym pracu zabaw są 2 piaskownice i je przykrywają na noc wiec La Mandragora dla chcącego nic trudnego :)
kropeczka
Walcz z tym przecież dzieciaczki mają się bawić w tej piaskownicy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.