Menu

Pytania bez odpowiedzi...

Tak się zastanawiam jakie pytania zadajecie sobie w zyciu,na które nie znajdujecie odpowiedzi....żadnych bądź sensownych??

Ja często tak sobie siedzę i dumam,o wszystkim i o niczym,przychodzi mi wówczas do głowy mnóstwo pytań,zastanawiam się nad nimi,drążę i główkuję ale odpowiedzi brak.Podzielcie się swoimi przemyśleniami.

Ciekawa jestem pytań,zagadnień,które Was nurtują.(prezent)

euphoria29
 512  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport pytania przemyślenia sens

Odpowiedzi

Amcia
Właśnie dzisiaj zadaję mnóstwo pytań bo jestem po piwku!
euphoria29
A po piwku język i myśli się rozwiązują(grins)
Amcia
euphoria29 Tak tak kochana dobrze że dzieci istnieją i można je usypiać.
beatka7623
A ja się zawsze zastanawiam co by było jak bym dokonała innych wyborów w moim życiu Było by może lepiej ale dużo mogła bym stracić co jest dla mnie najbardziej ukochane Hmmmmm takich pytań mam wiele....odpowiedzi brak .....
xkasiulax
ogólnie nie mam zbytnio pytań....tylko jedno'''' co jest po śmierci?co stanie się z naszą dusza''' i takie tam....niczego w życiu nie żałuje i nie mam pytań.....
justii34
Dlaczego Ludzie tak mało czytają poezji?Dlaczego ludzie uważają,że ich edukacja kozy się wraz z skończeniem szkoły,pójściem do pracy lub wyjściem za mąż?Dlaczego maleństwa umierają?Dlaczego zazdrość wygrywa nad mądrością ?Dlaczego jesteśmy tak okrutnym gatunkiem?
Dlaczego nie ma już prawdziwych przyjaciół ?Dlaczego przytyłam(placze)(smiech) i mnustwo innych ale też muszę gulnąć browarka(awve)
Kordelia
Mam takie pytania....... i póki co nie znam na nie odpowiedzi......... ale wolałabym je zachować dla siebie, gdyż są bardzo osobiste ..........
lwica
Dużo mam takich pytań i chyba nigdy nie uzyskam na nie odpowiedzi.....
Ale chyba takie to nasze życie..............
mycha2706
To ja Was zaskoczę(grins) Często zastanawiam sie i męczy mnie to okrutnie skąd się wzięło słowo-herbata...dla mnie to takie dziwne i fascynujące słowo i jeszcze czwartek (no wiem,że czwarty dzień tygodnia) to są dwa dziwne wyrazy.Ps.Jestem trzeźwa(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.