Menu

Pytanie

Mam pytanie mój synek ma dwa latka i przeklina. jeśli ktoś zna sposób aby zapomniał i tak nie mówił to prosze o podpowiedz.

kwiatek
 615  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

KlaudynaK
a z kąt on zna takie piękne słówka???? Przede wszystkim nie śmianie się z tego. Wydaje mi się że nie powinnaś zwracać na to żadnej uwagi, może mu się znudzi jak nie będzie żadnej reakcji...
kwiatek
Macie wszyscy racje. Postaram się nie zwracać uwagi i może zapomni. Dzięki
alinagj1o2
Najlepszy sposób to nie przeklinać przy dziecku.Skąd 2 latek zna takie słownictwo.Wiem że teraz będąc z dzieckiem w piaskownicy słyszy się co chwilę takie słowa i jak tu potem zrobić żeby dziecko tego nie słyszało.
Mandarinios
dokładnie nie powinno się zwracać uwagi ani reagować ALE jeśli dziecko nagminnie przeklina to powinno się mu wyjaśnić, że w Waszym domu tak się nie mówi, no i oczywiście powinniście sami (oraz rodzina, znjaomi itp.) tego nie robić i pilnować się przy dziecku.
tlolek
haha mój mąż ponoć też taki był ...do każdej kobiety napotkanej "ty stara q...alkoholiczko" i inne takie(grins)(grins)(grins)(grins) teściowa aż do lekarza poleciała co z tym robić...najlepiej ignorować a na 100% nie uśmiechać sie przy tym...sam zapomni jeśli nikt nie będzie zwracał uwagi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.