Menu

Pytanie

Mam pytanie mój synek ma dwa latka i przeklina. jeśli ktoś zna sposób aby zapomniał i tak nie mówił to prosze o podpowiedz.

kwiatek
 601  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

KlaudynaK
a z kąt on zna takie piękne słówka???? Przede wszystkim nie śmianie się z tego. Wydaje mi się że nie powinnaś zwracać na to żadnej uwagi, może mu się znudzi jak nie będzie żadnej reakcji...
kwiatek
Macie wszyscy racje. Postaram się nie zwracać uwagi i może zapomni. Dzięki
alinagj1o2
Najlepszy sposób to nie przeklinać przy dziecku.Skąd 2 latek zna takie słownictwo.Wiem że teraz będąc z dzieckiem w piaskownicy słyszy się co chwilę takie słowa i jak tu potem zrobić żeby dziecko tego nie słyszało.
Mandarinios
dokładnie nie powinno się zwracać uwagi ani reagować ALE jeśli dziecko nagminnie przeklina to powinno się mu wyjaśnić, że w Waszym domu tak się nie mówi, no i oczywiście powinniście sami (oraz rodzina, znjaomi itp.) tego nie robić i pilnować się przy dziecku.
smerrfetka
jeśli nie pomoże nie zwracanie uwagi to zostaje kara za każde przekleństwo(wow)(wow) napewno pomże
tlolek
haha mój mąż ponoć też taki był ...do każdej kobiety napotkanej "ty stara q...alkoholiczko" i inne takie(grins)(grins)(grins)(grins) teściowa aż do lekarza poleciała co z tym robić...najlepiej ignorować a na 100% nie uśmiechać sie przy tym...sam zapomni jeśli nikt nie będzie zwracał uwagi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.