Menu

Pytanie dla rozrywki :)

Zaufałam reklamie i... żałuję :) Czy jest jakiś produkt, o którym możecie się wypowiedzieć właśnie w ten sposób? Jaki był to produkt i dlaczego Was zawiódł?

amalka
 676  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

reklama

Odpowiedzi

amalka
Przepraszam za dyskryminację (grins)
Zaufałam/ zaufałem...
amalka
No to ja pierwsza (grins)
"Smakowita" o zapachu świeżego bochenka (barf)
andziabuziak
lu petitki misie niby taki fajny biszkopcik z nadzieniem a to nafaszerowane proszkiem do pieczenia bez pamieci syn wypluł to a ja spróbowałam misia i bleee sory Gregory ale nie kupie mu tego już.
renata29
nie ma takiego produktu,nie ufam reklamom :)
amalka
No i jeszcze farba jakaś, co to niby miała pokryć po pierwszym malowaniu. Może biel bo żółtego ni huhu pokryć nie chciała (zla) Świetnie sprawdziła się za to najtańsza biała emulsja + pigment (kciuki)
amalka
Oooo to co prawda nie mnie się zdarzyło ale byłam świadkiem dziecięcych łez... Cura koleżanki naoglądała się reklam Barbie spacerującej z pieskiem. Jakaż była rozpacz dziecka gdy lalka nawet stać nie chciała...

Kilka razy już tłumaczyłam synkowi, że to tylko w reklamie zabawa wygląda na przednią (smutna)
amalka
@renata no co Ty? Nigdy mężowych koszul nie polewałaś sokiem z buraków, nie wiązałaś w supły i nie prałaś w "cud proszku"? (smiech)
Pamiętacie tę reklamę?
natuuusia19
nie ufam reklamom
amalka
A ja tam reklamom ufam! Szczególnie tym, w których zapewniają, iż można wyczochrane po błocie i trawie białe skarpety doprać do czysta (kciuki) Tylko jakoś odwagi brak by spróbować (smiech)
renata29
no niestety ale tak już mam :) wychodzę z założenia,że jak coś jest reklamowane to jest raczej wątpliwej jakości i jestem mile zaskoczona jeśli okazuje się,że jest inaczej :)
MamaMaya
zgadzam się z @oliwusia rexona jest do d.... niepodobna!!! pic na wodę i fotomontaż!!!
amalka
Matko ale ja dziś byki walę! Córa oczywiście (grins)
karolincia
nie wierzę reklamom
stokrotka30
ja kupiłam kiedyś gotowe przyprawy do skrzydełek(jakiś tam)trzeba je było wytaplać w takiej ,,pulcie"włożyć do woreczka i upiec-wyglądały BOSKO!!!!!,gorzej smakowały ,a najgorsze przyszło po chwili.... skręty jelit i WC było oblegane przez kilka następnych godzin ....nigdy więcej takich wynalazków!!!
daryjka87poznan
Wizir az tak snieznobiałe skarpetki nie są jak u Hajzera (grins)(grins)(grins)
Anemona
mój syn ostaniu mówi tak. Nie kupuje sie rzeczy z reklam, bo reklama kłamie. A babcia uwierzyła - i pokazuje proszek do zmywarek znanej marki.
No ale zabawki z reklam to już inna sprawa (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.