Menu

Pytanie do Gosi

Mam pytanie do Gosi, ale nie tylko. Powiedzcie mi po co ta strona nazywa się "NETMAMA" kiedy pytania o dzieciach i mamach sa tu traktowane tak zdwakowo i obojętnie. Już raz poruszałam ten temat. Kiedy pytanie dotyczy np.seksu ooo! To już się zaczyna. Po 100 odpowiedzi. Czyli generalizując - jak jest afera to jest odzew. Zmienić nazwę portalu proponuję, a teraz wszystkie napadniecie na mnie prawda? Powodzenia.

Matina
 791  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

netmama

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
@Matina... tu chodzi o to, ze Gosia ostrzegla cie, ale i innych, ze nie ma sie wiecej pojawiac pytanie na temat drzewek, bo zasmieca strone... a jest przeciez grupa na ten temat...

To ci powiem, ze jestem na roznych innych forach i tam sie kasuje takie rzeczy... Tu naprawde nie jest zle. A porzadek musi byc... Popieram to...

A to pytanie moglas zadac w grupie... Wierz mi... tak dlugo nie czekalabyc na odpowiedz.
Matina
Dziękuję za wyjaśnienie @kasia13
ojciec
Ja nie będę napadał.. powiem tylko tak: a czy sprawy sexu nie dotyczą mam? to raz... a dwa sprawy dzieci i mam nie wzbudzają po prostu tylko kontrowersji... bo o co będziemy kruszyć kopię? o to czy dać dziecku smoczek czy też go nie dawać?
artanis
@Matina: to jest ogólne forum dla kobiet (i jak widać panowie też znaleźli tu miejsce dla siebie).
netMAMA!!!
Czy Twoim zdaniem MAMA może mówić tylko o kupkach, pieluszkach, kremach na odparzenia, kaszkach i zupkach w słoiczku? A czy MAMA to już nie jest kobieta, która ma prawo mieć swoje potrzeby seksualne, emocjonalne, materialne i chcieć wyrażać swoje zdanie?

Czy wyobrażasz sobie 100 odpowiedziową dyskusję na temat "co na odparzenia?" - takie też się zdarzają, jak choćby o "gorączce" wczoraj bodajże.

Nie generalizuj netMAMA to nie 'dziecko'. Mama to kobieta. A kobieta to sex, plotki, moda, uroda i polityka także.
kasia13_archiwum
@asafi... dokladnie... bo my kobiety to naprawde nie tylko kupki i zupki... ale takze takie tematy jak seks itp... :)
lara1982
W sumie to oprócz mamy jesteśmy na pierwszym miejscu kobietami i też jest to ważne.
paula80
Właśnie - to że jesteśmy mamami nie oznacza, że nie jesteśmy kobietami, że inne tematy już nie są dla nas - są i to jak najbardziej. Nie popadajmy w monotematyczność!
artanis
Ja się właśnie zastanawiam, czy to jest forum dla mam, czy forum o-dzieciach.pl bo definicję mamy chyba już tu sprecyzowałyśmy. A jeśli ktoś uważa, że będąc mamą nie można już interesować sie choćby lateksowymi pończochami, a tylko i wyłącznie nowymi modelami nocników - to powodzenia w życiu życzę...
mumczinx
@artanis mi też się podoba jak to ujęłąś. Chciałam też zauważyć, że nie wszystkie uczestniczki są mamami i też się tu dobrze czują np Ja :)
kasia13_archiwum
@AgnieszkaJ... Jak mowilam juz... sprawa zaczela sie od skasowania pytania o drzewkach...

Norbert Cudotworca... Kto wie? Kto wie?
kasia13_archiwum
@womennn... hmmm...
Matina
To teraz mnie posłuchajcie Panie Psycholog przez WIELKIE P uważam i tak, ze to nie ta nazwa i nie to miejsce. Gdy chcę wyjaśnień na temat seksu, zdrady itp. wiem gdzie udać się w internecie. Gdy chciałam usłyszeć "coś wartościowego" od mam myślałam,że to tu. Pomyłka. Zdawkowe odpowiedzi. Nawet na temat bajek. Jeśli tylko takie oglądają Wasze Dieci to współczuję Im oczywiście. AgnieszkoJ - tak! zdarzył się cud. Dziewczyno raczej nic nie wiesz o życiu. Pozdrawiam Was wszystkie bo to pytanie pozwoliło mi wyrobić zdanie o każdej z Was. A wierzcie mi, nie jestem tu z przypadku.
Majaaaaaa0000
Podoba mi się wypowiedz @artanis :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.