Menu

Pytanie do kobiet, które brały LUTEINĘ i dostały plamień lub krwawienia w trakcie "kuracji"

Witam! Dostałam od ginekologa LUTEINĘ w tabletkach podjęzykowych na wchłonięcie się torbieli na jajniku. Tabletki zażywałam wg zalecenia 3 razy dziennie po 1 tabletce przez 10 dni. Tabletki zaczęłam brać 10 dnia cyklu a skończyłam brać 20 dnia cyklu (wieczorem miałam plamienia). Dzisiaj jest 21 dzień cyklu i plamienie "przerodziło się" w krwawienie przypominające miesiączkę. Nie wiem jak to traktować, czy jako plamienie/krwawienie (wywołane tabletkami) czy może już miesiączkę? Dziwi mnie tylko to, czy możliwa jest kolejna miesiączka po 14 dniach przerwy między jednym a drugim krwawieniem. Dodam, że mam cykle nieregularne i trwają ok 39 - 60 dni, więc nie spodziewałam się tak szybko krwawienia (w 21 dc). Proszę o poradę osób, które miały podobny problem lub się z nim zetknęły.

:)

bejbuseq
 4205  2

Odpowiedzi

elizka
ja ostatni okres miałam 8 czerwca już w trakcie okresu miałam kosmiczny ból po okresie też - w lipcu nie dostałam okresu więc stwierdziłam , że może ciąża udałam się do lekarza okazało się , że na lewym jajniku pękł mi torbiel i miałam dużo płynu - również dostałam luteinę ale w wersji dopochwowej przez 10 dni wybrałam po 18 dniach dostałam krwawienia jak końcówka okresu za dwa dni krwawienie miałam / mam dość duże zadzwoniłam do gina - a on powiedział , że tak ma być mój organizm się oczyszcza i dawno okresu nie miałam .... no i w 5 dniu cyklu mam zrobić badania .....
Anciacia
Ja brałam luteine dopochwowo. Miałam brać między 16-25 dc, po 2 tabletki dziennie. Średnio 23dc dostawałam @.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.