Menu

Pytanie do mam/tatusiow starszych nieco dzieci - W jakim wieku Wasze dzieci nauczyly sie plywac?

Ewentualnie kiedy zamierzacie je tego nauczyc? Plywaja na poczatek z jakimis pomocami czy od razu bez?

Tak pytam z ciekawosci?

LaMandragora
 499  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dzieci wiek nauka plywania

Odpowiedzi

LaMandragora
No to tak jak moje, tzn. jezeli chodzi o te pomoce. Tez ucza sie chodzac na basen.
stokrotka30
moja córka miała 6 lat-byliśmy na krytym basenie i pan instruktor uczył nurkować dzieciaki ,młoda to podpatrzyła i sama się nauczyła(najpierw nurkować-potrafiła pół basenu pod wodą przepłynąć),a potem z czasem nauczyła się normalnie,dodatkowo mieliśmy duży basen w ogrodzie,to ćwiczyła po 10 godz. dziennie
LaMandragora
No mi Fatima tez uczyla sie w sumie sama. Jakos jak miala 5 lat. Po prostu poprzez podpatrywanie. Teraz identycznie uczy sie Yasmina.
kropeczka
Moja z grupa w przedszkolu chodziła na zajęcia i tam nauczyła się pływać miała wtedy 6 lat
ajrian
Mój trzylatek ma lekką skoliozę,ćwiczymy w domu i basen został zalecony.Zapisałam go do grupy trzylatków,chodzi dwa razy w tygodniu.Uczy się pływać z rękawkami ale już widać,że dobrze się układa na wodzie i pewnie za chwilę okaże się,żę potrafi się sam utrzymać na wodzie.
korek221
Grześ nauczył się pływać w wieku 5 lat na basenie - najpierw sama Go uczyłam , a od 1 kl. ma 3 godziny tygodniowo pływania na basenie w szkole(kciuki)
Iwona1977
u nas jest duzo zalewow , corka nauczyla sie maja 6 lat za pomoca rekawkow , syn dopiero tego lata w wieku 8 lat... chodzil na basen w zeszlym roku ale nie nauczyl sie ,wolal sam ,najpierw pod woda nurkowal,potem nauczyl sie lezec na wodzie , i dalej samo poszlo
Achcha
Syn nauczył się w I klasie gdy chodził na zajęcia z nauki pływania. Ja go nie uczyłam bo boję się wody (tak, wiem (smiech)(smiech)(smiech)(smiech) ) i nie chciałam go tym "zarazic". Mąż go uczył ale to nie to samo co zajęcia z instruktorem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.