Menu

Pytanie i Przestroga w jednym...

Pytanie: Od jakiego wieku zostawia(lys)cie dzieci same podczas kapieli?(kciuki)

Przestroga: To znalazlam w necie...
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania/dramat-w-lazience-zostawila-dziecko-na-2-min,1,4100644,region-wiadomosc.html(pout)

LaMandragora
 884  28

Odpowiedzi

MAJA15
Nawet tego linku nie będe otwierać, ale nigdy nie zostawiam moich dzieci samych gdy się kąpią!!!!(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
LaMandragora
Moja mama zawsze mawiala, ze male dziecko potrafi sie utopic nawet w lyzce wody...
amalka
Krzysio ma 3 lata i 4 miesiące. Nigdy nie zostawiam go samego w łazience, podczas kąpieli. Teraz tym bardziej bo ma już zapędy do samodzielnego wchodzenia i wychodzenia z wanny. O tragedię nie trudno...
Edytka85
Moją odkąd skończyła 3 lata zostawiam samą w wannie. Zaglądam do niej co chwilę, cały czas ją słyszę bo głośno śpiewa i rozmawia z zabawkami do kąpieli.
Edytka85
Dodam, że Julka ma nakazane by samej nie wstawać, nawet jak jej zabawka "ucieknie" za daleko to nas woła by jej podać.
Magdzik
Nawet nie chcę oglądać tego linku(smutna) Moja ma ponad 2 lata i jeszcze nigdy nie została sama w wannie(nigdy)
LaMandragora
Moja ma 16 m-cy... Kapie sie w duzej wannie, na dole mata antyposlizgowa, ja jestem przy niej. Jakis miesiac temu chwila, odwrocilam sie (nie wychodzilam z lazienki!), zeby po cos siegnac, a mloda wyrypala sie... dokladnie kolo oczka minimalne skaleczenie... No chwila! A gdybym wyszla... i wpadlaby do tej wody? Niby nie gleboko, ale wystarczy, ze dziecko sie woda zachlysnie i nie podniesie.

Starsze kapia sie same (tzn. drzwi sa uchylone i ja co chwila zagladam (u 8-latki juz nie) od ok. 4.-5. latek. Tzn. srednia ma 4 lata i 9 m-cy i jakis czas kapie sie juz sama bez mojego bezposredniego nadzoru.
koza54
Straszne (smutna) nigdy więcej nie zostawię córy samej nawet na sekundę mimo, że zawsze ją słyszałam...
renata29
Czasami wychodzę na chwilę wyrzucić pieluchę albo po ręcznik jak zapomnę zabrać.
Magda27
Nigdy nie zostawiam Marcina nawet na sekundę samego w wannie....(smutna)(smutna)
tymianek
(pout) link mi się nie otwiera, ale trudno .... Synek ma ponad 3 lata i nigdy nie zostawiłam go samego podczas kąpieli.
Ja już nie raz czytała i słyszałam, że własnie do największej ilości wypadków"domowych" dochodzi w wannie, dotyczy to zarówno dorosłych jak i dzieci. Dlatego sama zawsze wycieram się po kapieli stojąc jeszcze w wannie, bo poślizgnąć się łatwo ...
maminka
nigdy nie zostawilam Majki samej...moj S. czasem wychodzi po telefon ale szybko go ochrzaniam i wraca a ja mu przynosze to czego akrat potrzebuje...juz dostal linka wiec podejrzewam ze juz majki nie zostawi nawet na chwile
beatka7623
Moja ma 2 lata i zostawiam ją chwilkę żeby się pobawiła.. mam matę antypoślizgową i wannę do prysznica plastikową Więc jest bardzo płytka i wyprofilowana Nie ma ostrych kantów , oczywiście otwarte drzwi i cały czas do niej zaglądam Zresztą ją słyszę bo śpiewa i nadaje non stop (kciuki)
W zwykłej wannie bym już dziecka nie zostawiła Raz zostawiłam starszą córę jak miała 3 latka No i się poślizgnęła w wannie Skutkiem tego było rozcięcie brody aż do kości Wylądowaliśmy na pogotowiu i szyciu (pout)
beatka7623
Nie no 11 miesięcznego dziecka Nawet na 2 min nie zostawiałam Mimo że była zabezpieczona przy kąpieli przez specjalną wanienkę wyprofilowaną (zlosc)
Myslałam że o starsze dziecko chodzi (wow)
tlolek
mój ma 2.5 roku nie zostawiam go samego jeśli wychodzę z łazienki to zmienia mnie mąż...on jest tak żywiołowym dzieckiem że potrafi fikołka zrobić przy nas, muszę być na tyle blisko żeby zareagować.
Kasia1978
muszę pokazać to mężowi bo twierdz,że córcie można samą zostawiać już....
Kasia1978
ja jak kiedys zostawiłam,to mała dorwała sie do proszku do prania...(pout)
aneta1262
nie zostawiam moich córek samych w wannie....
kasiam146
moj syn ma 14 m-cy i nie zostawiam go samego nawet na sekunde i nieraz zauwazylam ze potrafi sie przejechac pupa po wanience
lola86
moja ma 11 miesięcy nigdy nie odważyła bym się ją zostawić samą nawet na moment
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.