Menu

Pytanie nr 1

Kupiłam buty i to nie jakieś chińskie tylko porządne za prawie 300 zł (nie chwalę się lecz chce uniknąć odpowiedzi, że to jakiś badziew z Chin) - i mnie trafia bo farbują mi pięty na czarno. Czy znacie jakis sposób (oprócz pozbycia się ich) lub środek żeby sie tego pozbyć?

Matina
 628  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

farbowabie buty

Odpowiedzi

myszka838383
słyszałam o przecieraniu butów szmatką nasączoną octem...nie specjalnie to działa :/ podobnie jak spryskanie lakierem do włosów. Na jakimś forum dziewczyna pisze że maluje wkładkę cienką warstwą lakieru do paznokci ( bezbarwny) i buty nie farbują :)
Runka
buty jesli im wkladka farbuje podlegaja reklamacji i to producent jest zmuszony zrobic cos aby ci nie farbowaly, tym bardziej ze nie sa to buty za 30 zł tylko jak piszesz za 300
tymianek
(kwiatek) spróbowałabym zareklamować, ale doczytaj, z jakiego materiału są wykonane buty i czy producent w info nie napisał, że "mogą farbować". Poza tym chyba jest jaiś preparat w sprayu , żeby buty nie farbowałay - ale nie jestem pewna.
xkasiulax
jak runka maż prawo złożyć reklamacje (awve)
smerrfetka
REKLAMACJA!!!! OD RAZU BYM POSZŁĄ BEZ ŻADNEGO ALE,po co masz kombinować czy wymieniać wkładaki być może całość farbuje .....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.