Menu

Pytanie o drugie dziecko

Hej dziewczyny. Intensywnie myślimy z mężem o drugim dziecku. Ale tak się zastanawiam - czy dam radę?? Wiem, ze większość pracy związanej z dzieciakami będzie należeć do mnie - z racji, że małżon pracuje. Zastanawiam się czy będę w stanie zapewnić moim dzieciaczkom tyle uwagi ile będą potrzebować??
Dziewczyny, skąd wiedziałyście, że dacie radę?

Anciacia
 661  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Wychowanie drugie dziecko

Odpowiedzi

aga24
Hej ja mam dwóch kochanych synków4,5lat i1,5 miesiąca daję radę ale nie będe kryła że jest mi ciężko mąż też pracuje pomaga mi ale całymi dniami jestem sama.Nie mam czasu dla siebie ale kocham swoich chłpaków(prezent)(prezent) Dasz radę mówię(kwiatek)
Anciacia
(prezent)
andziabuziak
myślę ze każdy powinien mieć rodzeństwo by mieć z kim się kłócić za młodu a później mieć do kogo się zwrócić,i na kim polegać.skoro nasi rodzice dali se radę z 2-3-4-ką dzieci to czemu ty masz nie dać ?
szczerze ja dziękuję że mam braci 2 ch bo jak zmarła mi mama w Lutym ma do kogo się zwrócić i pomagamy sobie na wzajem ...a zapewniam z resztą rodziny nie jest to samo co z rodzeństwem :)
krasna1
ja nie tylko dałam radę przy opiece ale jeszcze wróciłam do pracy i jestem szczęśliwa podwójnie
Anciacia
dzięki dziewczyny
karolincia
Jak sie musi to się da radę też się bałam czasem jest ciężko ale z drugiej strony mam dwójkę najcudowniejszych dzieciaczków na świecie i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej
cela
Miłość do najbliższych Cię uskrzydli...(prezent)(prezent)(prezent)

Dasz radę!

Ja dałam radę nie z dwójką, a z szóstką (cukierek)(cukierek)
andziabuziak
Mój szymon ma 14 miesięcy i jakoś zauważyliśmy że zaczyna być mu nudnoooo ale może z biegiem czasu za jakies 2 latka zmajstrujemy mu towarzystwo.
Jaga80
nie wiedziałam czy podołam ale nikt tego za mnie nie zrobi,mam 2 dziewczyny prawie 4-latkę i 1,5 roczną,a mąż pracuje w delegacjach i jest w domu 2x w m-cu na weekendy.Jakoś sobie radzimy,wystarczy odpowiednia organizacja i logistyka i jest dobrze(kciuki) Tylko w wyjątkowych sytuacjach proszę o pomoc,bo nie lubię się wyręczać innymi
renata29
z jednym dałam radę to z dwójką też dam:)
Iwona1977
to samo przychodzi
irekzboralski
ja mam 3letniego synka,pracuję,mąż w Holandii i jak tylko wraca do domu"pracujemy"nad drugim dzieckiem....mam obawy czy sama sobie poradzę z dwójka dzieci....i dam radę bo będę musiała(grins)(grins)(grins)(grins)
irekzboralski
a...i jeszcze zaocznie studiuję(grins)(grins)(grins) lekko nie będzie ale myślę pozytywnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.