Menu

pytanie o komentarz na allegro :-)

Czy w komentarzu do użytkownika można wklejać linki ??? ..wie któraś może ??? ...niestety nie udało mi się dojść polubownie z jednym takim od którego kupiłam jeździk dla Leny NOWY ...napisałam już spór w allegro ale w komentarz dla sprzedającego chcę wkleić link do zdjęć w jakim stanie przyszedł jeździk

http://zanaaa.fotosik.pl/albumy/747171.html tam opisałam też całą sytuację
dajcie znać czy wchodzi link wszystkim

dzięki

Zana
 718  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy allegro aukcje

Odpowiedzi

Nicoletta
też nie wiem,ale również wydaje mi się że powinno się wkleić a swoją drogą weszłam zobaczyć fotki tego jeździka i jestem w szoku (wow) .. nawet jak bym sprzedawała coś jako używane było by mi głupio wysłać takie (nawet nie mówię o porysanym,zniszczonym) co brudnym!
a najlepsza to ta pozostałość (buty po księżniczce) (krejzolka)
StepByStep
Obejrzałam zdjęcia, matko...ludzie to mają tupet. Link powinno się udać wkleić, ale nie wiem czy to aż tak dużo da:-/ Jednak powodzenia w odzyskiwaniu pieniążków życzę(kciuki)(kciuki)
mamapati
Zawsze możesz spróbować wkleic link, a towar masakra(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)
anulaw
No jeżdzik po prostu -szkoda słów.Spór powinien być rozstrzygnięty na twoją korzyść,w lepszym stanie można kupić używane rzeczy.A co do linku nigdy tego nie robiłam.Trzymam kciuki za odzyskanie pieniędzy(kciuki)
beatka7623
A to na pewno nowe ????(wow)(wow)(wow)(wow) Moze z wystawki w sklepie Niby nowe a wszystkie dzieci sie bawiły (wow)(wow)(wow)

Nie wiem czy mozna Ale rzeczywiście tam panują zasady ząb za ząb Ty dasz negatywa on ci tez da A tak nie powinno być (zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.