Menu

pytanie o macierzyństwo ???

Mam takie "dziwne" pytanie...Nie dane mi jest jeszcze być mamą i cieszyć się macierzyństwem.(jestem tylko mamą dwójki Aniołków) i dlatego chciałabym od Was Mam dowiedzieć się jak to jest być mamą?Czy macierzyństwo nie jest "przereklamowane",czy czasami nie zdarza się Wam że macie już dość i myślicie sobie po co wam to było???Czy nie żałujecie że zbyt wcześnie zostałyście mamami.Nie wiem czy jasno się wyjaśniłam,ale chodzi mi o to czy bycie mamą może się znudzić?

ANAHANA84
 937  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Opieka nad dzieckiem macierzyństwo

Odpowiedzi

martus1988
myślę, że raczej to nie jest przereklamowane ponieważ jeśli kobieta jest tego zdania by mieć dziecko i wie, że to jest to tak niech sie stara by dazyc do celu. a druga strona to taka ze jesli kobieta wie ze maciezynstwo to nie jest to dla niej to niech sie spelnia w czyms innym.
martus1988
tak myślę ale to moje zdanie
krasna1
uważam,że nie powinnaś zamęczać się czytając nasze odpowiedzi......
od nas nie usłyszysz nic co podbuduje Cię psychicznie
mam nadzieję,że będziesz mogła sama przekonać się co to za dar......
pozdrawiam
kasia17
mi się nie znudziło bycie mamą jest super bycie mamą coś piękne usłyszeć od swojego dziecka pierwsze słowa i zobaczyć jak zaczyna chodzić (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
malenia2427
Fajne pytanko...wiesz bycie mamą nie znudzi się raczej nikomu..Ale jest tak że czasem jest ciężko wiem po sobie miałam nie raz chwile załamania było mi źle i nie raz nie wiedziałam co zrobić ze sobą ale gdy spojrzysz na buźkę swojego maluszka to wszystko mija.Wiesz czujesz że masz dla kogo żyć..Z każdym uśmiechem maluszka wszystkie troski mijają i aż chce się żyć...Nigdy nie żałowałam że zostałam matką(grins)
monique25
krasna nic dodac nic ując (klaszcze)... kiedys zobaczysz sama jak to jest (prezent) każda z nas jest inna
Ewa0528
Nie nie żałuje,zostałam mamą mając 25 lat synek jest upragnionym naszym dzieckiem mam czasami gorsze dni ze jestem zmęczona a synek nie słucha i jest nie grzeczny ale nie żałuje bycie mamą jest dla mnie najcudowniejszym darem ,@ANANHANA84 niestety nie dane mi było zostać mamą po raz drugi od wczoraj też jestem mamą dwójki aniołków;(
bryza
Ja długo zwlekałam z macierzyństwem bo aż osiem lat a gdy stuknęła
30stka pomyślałam że już czas chociaż gdyby nie wiek pewno jeszcze bym czekała bo nie bardzo mi było śpieszno. Teraz gdy mam synka nie wyobrażam sobie życia bez niego chociaż bywały chwile że było ciężko ,ale nigdy nie żałowałam decyzji .
Renatka2019
W zupełności zgadzam się z Ewa30. Ale i tak macierzyństwo to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Urodziłam synka mają 20 lat, była to ciąża planowana.Chociaż bywają gorze dni to wystarczy jeden słodki uśmiech mojego synka i wszystkie zmartwienia idą w zapomnienie. Ja na 100 % nie żałuję, że tak wcześnie zostałam mamą. Myślę, że to w jakim wieku jesteśmy gotowe na dziecko zależy od nas samych.
Renatka2019
GORSZE miało być
ANAHANA84
Dziewczyny dziękuję za Wasze odpowiedzi.W głębi serca wiem że macierzyństwo to CUD,ale mam chwile zwątpienia.Podbudowałyście mnie trochę i znowu zaczynam mieć nadzieję że kiedyś....i ja usłyszę słowo "mamo".
monika2811
tak mi przykro ja tez stracilam dwa malenstwa i nie poddalam sie dozylam do tego by miec slodkie malenstwo i sie udalo mam sliczna coreczke i wiem ze oddalabym za nia zycie to moje oczko w glowie,nigdy sie nie znudzi macierzynstwo jesli sie bardzo pragnie malenstwa,prawda sa chwile zwatpienia ale to przez zmeczenie,jak sie usmiechnie,przytuli to wszystkie troski odchodza,
izabela84
Być mamą-najcudowniejsza,, rzecz "w życiu(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Justysia147
ANAHANA84 będziesz mamcią...musisz w to wierzyć i się nigdy nie poddawać (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
renata29
macierzyństwo jest przereklamowane jak wszystko w dzisiejszym świecie...jest zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałam co wcale nie znaczy,że gorzej tylko po prostu inaczej:)niczego nie żałuję,mamą nie zostałam wcześnie ale chciałabym mieć jeszcze kilkoro dzieci:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.